Головна | КРАСА → Як зберегти красу очей

Як зберегти красу очей

Як зберегти красу очей

Очі – найвиразніша частина обличчя. І кому з нас не хотілося б продовжити молодість і блиск очей. Але, на жаль, саме ця зона найбільш активно реагує на різні негативні фактори як зовнішнього, так і внутрішнього характеру: стреси, різні захворювання, несприятливі кліматичні умови, екологічні проблеми та інше. Тому, щоб надовго зберегти красивий контур очей, попередити появу зморшок навколо них, зробити погляд виразнішим, виконуйте вдома спеціальну гімнастику.

За допомогою такого тренування ви значно поліпшите стан м’язів повік і кругові м’язи ока. Головне, виконувати ці вправи регулярно, а не лише час від часу.

Отже, приступаємо до гімнастики для очей:

• Широко-широко відкриваємо очі, відводячи погляд вгору, але не напружуючи лоб. Затримуємо в такому положенні на 3 секунди і розслабляємо повіки (очі при цьому відкриті, як зазвичай).

• Потім робимо зворотний рух – із зусиллям закриваємо очі, давлячи верхньою повікою на нижню. Навіть з закритими повіками продовжуємо рухати очними яблуками так, начебто хочемо побачити щось внизу.

• У наступній вправі вказівним і середнім пальцями ледь торкаємось нижніх повік. З закритими очима направляємо погляд то вгору, то вниз. А пальцями робимо легкий опір рухам повік.

• При закритих очах обережно торкаємось тими ж двома пальцями до верхніх повік. Намагаємося підняти їх, а пальці чинять опір.

Щоранку повторюйте ці вправи не менше 10-12 разів. Вони допоможуть не тільки зберегти красу ваших очей, але і уникнути зниження зору.

Крім цієї гімнастики, можна робити вдома примочки для очей з чаю або настою ромашки. Або швидко протирати замороженими кубиками льоду із зеленого або чорного чаю навколо очей. Це допоможе позбутися від мішків під очима і зробить ваш погляд виразним і глибоким.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля