Головна | КРАСА → Як зберегти вагу після схуднення

Як зберегти вагу після схуднення

Як зберегти вагу після схуднення

Процес схуднення завжди супроводжується стражданнями. Щоб принесена жертва була не марною, важливо знати, як знову не набрати вагу після схуднення.

Навряд чи залишилися на нашій планеті такі жінки, які були б щиро задоволені своєю фігурою. Щоб будь-яку даму зробити своїм ворогом, досить запитати, скільки вона важить. Намагаючись схуднути, жінки випробовують безліч способів і дуже часто домагаються відчутного результату ціною колосальних вольових і фізичних зусиль. Застібаючи, посміхаючись, ґудзик на спідниці, що колись не сходилася на талії, кожна представниця прекрасної статі, яка стала стрункою, чомусь забуває, що просто схуднути – мало, набагато важливіше закріпити отриманий результат. Як же це можна зробити?

Ні – надмірностям! У певному сенсі людський організм можна порівняти… з локшиною швидкого приготування. Спочатку сухі макаронні вироби відварюються у воді, в результаті чого їх об’єм істотно збільшується. Потім воду випарюють, роблячи з пристойної порції вареної локшини невеликий брикет. Що ж трапляється, коли його знову заливають водою? Вірно, локшина знову набирає втрачений об’єм, і, чим довше вона перебуває у воді, тим у більш безформну масу вона перетворюється.

Абсолютно те ж відбувається, якщо в звиклий до дієтичних обмежень організм починають надходити в достатку білки, жири і вуглеводи. Вага в цьому випадку зростає в геометричній прогресії. Щоб цього не відбувалося, важлива помірність у харчуванні по закінченню дієти. Не голодування, а елементарне споживання кількості калорій, не більшої, ніж потрібно організму протягом дня.

Так – спорту! Здається, що виснажливі багатогодинні тренування, які супроводжують процес схуднення, залишилися в минулому. Це абсолютно невірний підхід. М’язова маса – вельми нестабільна субстанція, більше того, хімічні речовини і сполуки, що становлять її так і прагнуть перетворитися назад в жир. Тому фізичні навантаження необхідні і після схуднення. Звичайно ж, ні до чого дні і ночі проводити в спортивному залі. А ось надати перевагу велосипеду замість автомобіля і підйому по сходах замість ліфту дуже рекомендується.

Позитиву – завжди! В абсолютній більшості випадків причиною переїдання, а значить, і набору ваги, є пригнічений стан душі. Саме тому так важливо в будь-якій ситуації зберігати бадьорість духу і позитивний душевний настрій. Найкраще – знайти собі хобі, щоб часу на тугу і смуток елементарно не залишалося. Ситуація стане ідеальною, якщо в якості хобі буде обраний який-небудь активний вид спорту. Тоді зайва вага ніколи більше не стане причиною для занепокоєння, більше того, вже досягнуті результати зі схуднення примножаться!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля