Головна | КРАСА → Як збільшити груди в домашніх умовах

Як збільшити груди в домашніх умовах

Як збільшити груди в домашніх умовах

Прагнення жінок мати красивий бюст абсолютно виправдане – у всі часи привабливість жінок в очах протилежної статі залежала і від форми і від розміру грудей. Змінювалися часи і змінювалися уявлення про красу тілесності, і на сьогоднішній день хоч і не існує однозначних стандартів того, що таке красиві жіночі груди, але мало яка жінка відмовилася б бути володаркою грудей 2-го або 3-го розміру. Однак природа вкрай грайлива в питаннях людської зовнішності, і вже в наших силах коригувати себе в угоду своїм смакам і перевагам близьких людей.

Не кожна жінка може дозволити собі лягти під ніж хірурга заради наближеної до ідеальної форми грудей – життєві принципи і переконання, невпевненість у гарному результаті або банальна відсутність зайвих грошей – все це скоріше підштовхне жінку до фізичних вправ і правильного харчування.

Вправи для збільшення грудей повинні створювати навантаження, відповідно, на грудні м’язи:

• Віджимання – в залежності від рівня фізичної підготовки можна віджиматися вертикально, від стіни, і горизонтально, від підлоги або невеликого підвищення. Знову ж таки фізична підготовка визначає ступінь навантаження – кількість підходів, а при горизонтальному віджиманні і точку опори, чи то носки чи зігнуті коліна.

• Робота з гантелями – зведення та розведення прямих і зігнутих у ліктях рук з положення «лежачи». Якщо заняття проводяться в тренажерному залі, то зручніше виконувати вправи на лавці (у тому числі й похилій), замінити або поєднувати їх зі зведенням рук на тренажері чи кросовері.

• Упор в долонях – вельми проста, доступна, але при регулярному виконанні дуже ефективна вправа. Необхідно випрямитися у спині, звести руки на рівні грудей і зімкнути долоні, а потім прикласти всю силу, натискаючи однією долонею на іншу.

• Також корисним для збільшення грудей буде плавання і веслування.

Продукти, що сприяють збільшенню грудей:
– капуста;
– бобові;
– зернові;
– молочні та кисломолочні продукти;
– фрукти та свіжовичавлені соки.

Не варто думати, що кількість з’їденої капусти або випитого молока прямо пропорційна розміру грудей, але у поєднанні з фізичними вправами вони принесуть організму очевидну користь.

Збільшення грудей в домашніх умовах або у межах тренажерного залу навряд чи принесе надмірний, фантастичний результат, будьмо об’єктивні – груди можуть збільшитися на розмір-півтора, вони набудуть більш гармонійної форми, а у поєднанні з не менш привабливими частинами вашого тіла, не залишать без чоловічої уваги.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля