Головна | КРАСА → Як зробити манікюр в домашніх умовах

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Від зовнішнього вигляду нігтів залежить краса жінки. З кожним днем методи догляду за нігтями розвиваються і стають більш простішими та легшими. Роблячи манікюр, ми майже не відчуваємо незручності і болю.

Манікюр за технікою виконання можна поділити на два види: необрізний та обрізний. Роблячи необрізний манікюр кутикулу слід прибирати за допомогою спеціальних засобів. Але тут слід пам’ятати, що дряпання і скріблення кутикули може призвести до пошкодження нігтя. Роблячи обрізний манікюр, кутикулу відрізають за допомогою спеціальних ножиць. Постійне обрізання кутикули з часом призводить до її огрубіння і потовщення. Виростаючи, така кутикула буде мати багато маленьких задирок. При такому способі позбавлення від кутикули в кров можна занести інфекцію.

На даний час фахівці рекомендують робити манікюр двома новими способами. Роблячи манікюр першим способом необхідно розм’якшити кутикулу в гелі чи олії та використовуючи спеціальну паличку відсунути її. Другий спосіб набагато приємніший за перший. Для того щоб зробити манікюр необхідно нанести на кутикулу спеціальний пом’якшуюче відлущуючий крем. Через п’ять хвилин крем потрібно витерти. Ви побачите, що кутикули як і не бувало. При цьому нігті виглядають красиво та доглянуто, а ріст кутикули сповільнюється. Спеціальні гелі, креми та інші засоби по догляду за кутикулою містять вітаміни і живильні речовини, які захищають шкіру навколо нігтів від задирок та тріщин. А тепер кілька корисних порад про те як правильно робити манікюр.

Етапи виконання манікюру

Перш ніж робити манікюр в домашніх умовах необхідно видалити з нігтів старий лак. Найкраще це робити за день до нанесення нового лаку. Це дозволить нігтям відпочити. Для зняття лаку з нігтів краще використовувати препарати із вмістом ефіру, наприклад, крему, спеціальні серветки, емульсії, рідини для зняття лаку без вмісту ацетону.

Можна робити ванночки для рук. У теплій воді необхідно розвести невелику кількість морської солі. Якщо у вас суха шкіра, то краще замість солі використовувати відвар ромашки. Руки треба потримати у воді або відварі 5 хвилин.

Наступний етап – видалення кутикули. Засіб, призначений для видалення кутикули, слід нанести на розм’якшену кутикулу. Через кілька хвилин слід змити засіб для видалення кутикули. Після цього потрібно підкоригувати навколонігтьовий простір за допомогою манікюрної палички.

Наступним етапом на шляху до манікюру є очищення внутрішньої частини нігтя. Для цього вам знадобиться манікюрна паличка і вата, змочена в рідині, яка володіє антибактерицидними і поживним властивостями.

За допомогою палички потрібно надати нігтю спеціальну форму. Для цієї мети краще використовувати палички з сапфіровим, діамантовим і самшитовим напиленням. Не рекомендується використовувати для надання нігтям форми металеві пилочки, так як вони розшаровують ніготь. Ви можете вибрати абсолютно будь-яку форму для нігтя, головне щоб нігті виглядали красиво. Найкраще надати нігтю таку форму: з боків нігті зробіть прямими, щоб вийшов прямокутник. Таку форму нігтя можна легко змінити на іншу. Підпилювати нігті потрібно в одному напрямку, водячи пилочку зліва на право. Нігті повинні мати однакову довжину.

Лак необхідно наносити тільки на здорові нігті. Перед нанесенням лаку нігті необхідно знежирити. Якщо цього не зробити, то лак може не закріпитися й погано ляже на ніготь. Обов’язково використовуйте основу під лак. Основа сприяє утриманню лаку на нігті, а також вирівнює поверхню нігтя, перешкоджає проникненню розчинників і барвників лаку.

Наступний етап – нанесення лаку на нігті. Необхідно провести пензликом посередині нігтя, а після цього від основи вліво і вправо. Лак слід наносити на ніготь, відступивши від кутикули на 1 мм. Якщо, незважаючи на ваші старання, лак потрапив на кутикулу, то потрібно за допомогою спеціальної палички, просякнутої рідиною для зняття лаку, витерти його. Рекомендується наносити лак на нігті в два шари. Спочатку наноситься перший шар, а через 10 хвилин другий. Для того щоб захистити манікюр потрібно нанести зверху прозорий захищаючий лак.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля