Головна | КРАСА → Як зробити талію тонкою і вузькою

Як зробити талію тонкою і вузькою

Як зробити талію тонкою і вузькою

Витончена, граціозна і тонка талія у всі часи вважалася символом жіночої привабливості і здоров’я, адже ні для кого не секрет, що чим тонша талія, тим довше життя.

Для того, щоб максимально наблизитися до еталону, дівчата і жінки вдавалися до безлічі хитрощів – затягували тіло в жорсткі корсети, видаляли нижні ребра, виснажували себе голодними дієтами і тим самим нерідко завдавали непоправної шкоди здоров’ю.

На щастя, сучасні красуні знають чимало способів, як зробити свій животик плоским, а талію тоншою, не завдаючи шкоди своєму здоров’ю і не вдаючись до послуг лікарів. У числі простих секретів – вправи, які спрямовані на зміцнення м’язів різних груп. Сюди входять скручування, підняття ніг, підняття тулуба і нахили в сторони з різних положень.

Як зробити талію тоншою за допомогою спеціальних вправ

• Початкове положення стоячи. Руками впертися в стегна вище колін. Поза така, начебто ви збираєтеся сісти. Робимо вдих, видих. Сильно втягуємо живіт і разом з цим затримуємо дихання на 10 секунд. Потім розслабляємося, видихаємо і повертаємося повільно у вихідну позицію стоячи. Потім повторюємо вправу в кілька підходів по 3-5 разів.

• Початкове положення лежачи. Лягти на килимок на правий бік, зігнути обидві ноги. Праву руку акуратно витягнути вперед. Лівою рукою дотягнутися до колін, при цьому спину потрібно тримати рівно, не завалюючись назад. Тримаємо цю позу кілька секунд, потім повертаємося повільно у вихідну позицію. Правильно повторюємо вправу в кілька підходів по 20-30 разів.

• Початкове положення лежачи. Лягти на спину, ноги і руки зігнуті під прямим кутом (90 градусів), підняти. Виконувати нахили колінами, вправо і вліво не відриваючи спину і лопатки від підлоги. При виконанні вправи, м’язи вашого живота повинні бути в постійній напрузі. Повторюємо вправу в кілька підходів, всього 20 разів.

• Початкове положення лежачи. Лягти на спину, плечі злегка підняті, права нога пряма. Ліву ногу зігнути. Ліва рука витягнута за голову вгору. Правою рукою слід обхопити на лівій нозі щиколотку і плавно підтягувати коліно до грудей. Повторюємо вправу в кілька підходів, всього по 20 разів для обох ніг.

• Початкове положення лежачи. Лежачи на килимку на спині, ноги до упору зігнуті в колінах, ваші ступні твердо притиснуті до підлоги. Руки прибрати за голову, не змикаючи при цьому пальці. Живіт втягнути. Одночасно піднімаємо плечі, голову і стегна. Затримуємося в такій позі 15-20 секунд. Після чого плавно повертаємося повільно у вихідну позицію. Знову повторюємо вправу в кілька підходів всього 20 разів.

• Початкове положення лежачи. Лягти на спину, ноги в колінах зігнуті. Руки витягнути уздовж тулуба, притиснути долонями вниз. Живіт втягнути. Напружуємо м’язи живота, стегна піднімаємо від підлоги на 10 см. Утримуємо це положення 8-10 секунд і потім плавно опускаємо стегна і розслабляємося. Повторюємо вправу всього 20 разів.

• Початкове положення сидячи. Сісти на стіл, широко розвести ноги. Руки завести за голову. Виконуємо по черзі нахили всім корпусом в праву і ліву сторони, при цьому намагаючись ліктем торкнутися коліна. Повторюємо вправу в кілька підходів, всього 15 разів.

• Початкове положення стоячи. Ноги в злегка зігнутому положенні, розставлені на ширині плечей. Обидві руки заведені за голову, пальці зчеплені в замок. Виконуємо повороти корпусом вліво і вправо. Стегна при цьому залишаємо нерухомими. Повторюємо вправу в обидві сторони в кілька підходів, всього 20 разів.

• Початкове положення стоячи. Впертися долонями в ноги, трохи вище колін. Видихнути, максимально спустошуючи живіт і затримати дихання на 8 секунд. Одночасно з затримкою дихання відвести пряму ногу вбік і дотягнутися ліктем правої руки до коліна лівої ноги. Ваша ліва рука при цьому пряма, витягнута над головою. Видихнути і знову затримати дихання на 5 секунд. Потім нахилитися ще нижче і дотягнутися областю передпліччя правої руки до лівої щиколотки. Видихнути і затримати дихання на 5 секунд. Видихнути, і повернутися у вихідну позицію. Таку вправу необхідно виконати правильно в обидві сторони по 3 рази.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля