Головна | КУЛІНАРІЯ → Як легко почистити молоду картоплю

Як легко почистити молоду картоплю

Як легко почистити молоду картоплю

Недарма картоплю називають другим хлібом, без неї вже складно уявити собі наш щоденний раціон. До того ж використання цього коренеплоду вельми універсальне: від ліків до ласощів. І коли на ринках і в магазинах з’являється перша справжня молода картопля – це вірна ознака приходу літа. Хіба можна відмовитися від паруючої молодої відвареної картоплі з олією і зеленню, чий солодкуватий, і такий близький кожному з дитинства смак пробуджує в нас почуття захоплення.

Приготувати молоду картоплю зовсім нескладно, а от чистити її набагато важче, причому на руках можуть залишитися темні плями. Якщо ви хочете дізнатися, як легко почистити молоду картоплю, тоді саме для вас декілька простих порад, які допоможуть зробити це без зайвих затрат часу та праці.

• Картопля буде легше чиститься, якщо покласти її в холодну, трохи підсолену воду на 10-20 хвилин.

• Найпростіший спосіб почистити молоду картоплю – зішкребти шкірку ножем. Це потрібно робити в рукавичках, щоб бульби не зафарбували шкіру рук.

• Так само легко можна почистити картоплю потерши її металевою губкою або щіткою.

• Потерти вологі картоплини вологим вафельним рушником (чи іншою ганчіркою зі схожою фактурою), який не шкода (оскільки він потемніє).

• У поліетиленовий пакет насипати крупну кам’яну сіль, покласти вимиту картоплю (не більше 10 штук). Добре потерти, а потім промити бульби під струменем холодної води.

• Для того, щоб легко і швидко почистити молоду картоплю, необхідно спочатку занурити її в дуже гарячу воду, а потім перемістити в крижану. Після цього шкірка відійде сама.

• Швидко почистити молоду картоплю можна, поклавши її в металеву сітку для яєць і протягом декількох хвилин швидко повертаючи її під струменем води в різні сторони.

Щоб після чищення молодої картоплі на пальцях не залишалося темних плям, потрібно заздалегідь змочити руки оцтом або лимонною кислотою і, не витираючи, дати їм висохнути.

Якщо ж після чищення молодої картоплі на руках все ж таки залишилися темні плями, то позбутися їх можна протерши руки шкіркою лимона.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля