Головна | КУЛІНАРІЯ → Як почистити ананас

Як почистити ананас

Як почистити ананас

Ананас – порівняно частий гість на нашому столі. Коштують ананаси не дуже дорого, а прикрасити собою можуть і новорічний стіл, і романтичну вечірку, і дитячий день народження. Головне – вибрати смачний, соковитий і ароматний плід, а також правильно і якісно почистити ананас.

Для того, щоб швидко почистити ананас, слід взяти дуже гострий ніж – він у такій справі просто незамінний. А далі все дуже просто – через хвилину-другу соковиті шматочки ананаса красуватимуться на святковому столі, ваблячи до себе своїм виглядом і ароматом.

Є різні способи, як почистити ананас швидко і легко. Всі вони дуже схожі, слід вибрати для себе найбільш зручний з них.

Спосіб 1. Як почистити ананас

На початку процесу акуратно зріжте верхівку ананаса – листя і трохи м’якоті (приблизно 1 см), а також протилежний кінець плоду. Візьміть підготовлений гострий ніж і розділіть фрукт на 4 частини навхрест. Потім зріжте внутрішні куточки кожного шматка ананасу (приблизно 5-7 мм) – вони дуже тверді і не вживаються в їжу.

Далі потрібно очистити ананас від зовнішньої шкірки. Якщо у вас є ніж з вигнутим лезом, то краще скористатися ним. Постарайтеся зрізати шкірку, захопивши при цьому трохи верхнього шару м’якоті. В результаті вийде 4 прямокутних шматочки почищеного ананасу, які можна далі нарізати скибочками або кубиками, в залежності від того, в якому вигляді ви хочете подавати свою страву.

Спосіб 2. Як почистити ананас

Як і в попередньому варіанті, почніть чистити ананас зрізавши верхівку і протилежний кінець плоду. Далі, невеликими смужками зверху вниз зріжте ножем всю шкірку, а потім почистіть «вічка» ананаса. Почищений ананас розріжте на 2 або 4 частини і виріжте серцевину.

Залишається нарізати ананас кубиками або скибочками, при бажанні, можна прикрасити верхівкою з листям.

Спосіб 3. Як почистити ананас

Відріжте верхівку ананаса разом з невеликою кількістю м’якоті. Після цього очистіть ананас від верхньої шкірки по спіралі, чим гостріший ніж, тим легше ви зможете це зробити.

Після очищення верхнього шару на ананасі залишаються темні «вічка», їх також потрібно почистити ножем. Якщо придивитися, то вони розташовані по діагоналі, тому можна, вирізаючи їх, отримати спіральну лінію вздовж всього плоду. Нахиліть ніж під кутом 45° і зробіть надрізи по спіралі, уздовж чорних кружечків, таким чином, щоб чорні кружечки були з обох сторін надрізані. Далі, просто пальцем виколупайте ці чорні кружечки.

Залишиться тільки розрізати ананас на 2 або 4 частини і вирізати серцевину.

Отже, щоб почистити ананас швидко і без ускладнень, потрібно підготувати гострий ніж, а способів багато, і кожен вибирає для себе найбільш зручний.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля