Головна | КУЛІНАРІЯ → Як приготувати чізбургер вдома

Як приготувати чізбургер вдома

Як приготувати чізбургер вдома

Чізбургер є різновидом гамбургера, який відрізняється від нього присутністю шматочка сиру. Хочете приготувати самі вдома заокеанський бутерброд з котлетою, сиром і овочами?

Щосили лаючи страви із закладів швидкого харчування, слід пам’ятати про те, що їх шкідливість полягає в гіпотетичній наявності барвників, консервантів і використанні рослинної олії сумнівної свіжості для обсмажування котлеток.

Якщо приготувати чізбургер в домашніх умовах з якісних і свіжих продуктів, шкідливість такого бутерброду буде зведена до нуля, а єдиним його недоліком буде, мабуть, лише висока калорійність. Чому б вам не побалувати своїх домочадців і близьких цим знаменитим заокеанським блюдом?

Обсмажування котлеток

Приготувавши фарш зі свинини, яловичини або курки, його слід посолити, поперчити у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями, можна додати й інших улюблених спецій.

Розділивши фарш на необхідну кількість порцій (по числу булочок), потрібно сформувати з нього круглі котлетки діаметром дещо більшим від розміру булочки і товщиною приблизно 2 см. Оскільки в процесі обсмажування котлетки помітно зменшаться в розмірах, готовий продукт буде мати товщину близько 1 см і діаметр, що відповідатиме розмірам булочки.

Щоб котлетки краще зберегли свою форму при обсмажуванні, їх можна викласти на харчову плівку і трохи підморозити в морозильній камері. Якщо ж ви впевнені в своїх силах, ставте сковороду на вогонь, додайте трохи рослинної олії і, добряче нагрівши сковороду, викладайте на неї майбутні котлетки.

Котлетки обсмажуються з обох сторін, приблизно по 3-4 хвилини кожна сторона. Ознакою їх готовності буде утворення рум’яної апетитної скоринки на поверхні, що обсмажується.

Збирання чізбургера

Розрізавши булочки з кунжутом на дві плоскі половинки, їх внутрішні сторони необхідно щедро змастити соусом, приготованим з майонезу та гірчиці.

На половинку булочки, яка буде знаходиться в нижній частині бутерброду, слід покласти заздалегідь промиті і обсушені листя салату. Поверх салату кладеться котлетка, яка в свою чергу накривається шматочком сиру.

Зверху сиру викладають тонко нарізані кружечки свіжих помідорів, цибулі і такі ж тонкі скибочки солоних огірків. Трішки приправляють томатним соусом.

Залишилося накрити всю цю справу зверху другою половинкою булочки. Чізбургер готовий!

Оскільки приготовлений вами чізбургер є домашнім, ви можете на свій розсуд змінювати порядок розташування і кількість інгредієнтів в ньому. Повірте, він не стане від цього менш смачним!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля