Головна | КУЛІНАРІЯ → Як приготувати шоколадні батончики Баунті в домашніх умовах

Як приготувати шоколадні батончики Баунті в домашніх умовах

Як приготувати шоколадні батончики Баунті в домашніх умовах

Немає необхідності купувати шоколадні ласощі з кокосовою начинкою в магазині, оскільки рецепт приготування батончиків Баунті простий і доступний кожному.

Пропонуємо своїми руками приготувати знамениті шоколадні батончики, що не містять барвників, консервантів і інших харчових добавок, до того ж фінансові витрати на їх приготування складатимуть величину, значно меншу від тієї суми, яку довелося б викласти в разі їх купівлі в магазині.

Приготування начинки

Існує 2 варіанти приготування начинки: на основі вершків, вершкового масла і цукру або ж з використанням згущеного молока. Вибирайте самі, який вам більше підходить.

1 варіант

Розтопивши 70 г вершкового масла, в нього слід додати 100 г цукру і ретельно перемішати отриману суміш. Коли цукор повністю розтане, до майбутньої начинки необхідно додати склянку вершків з жирністю не менше 20% і 300 г кокосової стружки.

Ретельно перемішавши, отриману масу потрібно перекласти в прямокутну форму (цілком згодиться харчовий пластиковий судок) і охолодити в холодильнику протягом 1-2 годин.

Через вказаний вище час, коли кокосова стружка ґрунтовно просочиться, слід нарізати начинку на шматочки прямокутної форми, завбільшки з майбутні батончики, після чого відправити в холодильник ще на 6-8 годин.

2 варіант

В цьому випадку приготування начинки виконується і простіше, і швидше. Змішавши 300 г кокосової стружки з вмістом 1 банки згущеного молока, масу, що вийшла, викладають в прямокутну форму і відправляють на 1-2 години в холодильник, щоб стружка кокоса як слід просочилася згущеним молоком.

Діставши з холодильника начинку, залишиться лише нарізати її на прямокутні шматочки.

Покриття шоколадною глазур’ю

Розтопивши на водяній бані 300 г шоколаду (молочного або чорного), слід дати глазурі трохи охолонути. Якщо приготовлена глазур виявилася занадто густою, можна додати до неї кілька чайних ложок рослинної олії.

Наштрикнувши на зубочистку шматочок начинки, її занурюють в шоколадну глазур, а потім викладають на широку тарілку, застелену пергаментом. Покривши всі батончики глазур’ю, їх поміщають на 1 годину в холодильник.

Діставши з холодильника шоколадні батончики, можна приступати до процедури їх споживання, отримуючи від неї дійсно райську насолоду.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля