Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Поцілунок і темперамент

Поцілунок і темперамент

Поцілунок і темперамент

Відбиток губ може багато чого розповісти про темперамент і характер людини. Адже давно відомо, що він так само унікальний, як і відбиток пальця. Давайте перевіримо! Нафарбуйте губи помадою і «поцілуйте» білий аркуш паперу. Порівняєте свій відбиток з розшифровкою зображення.

Правильний круг
Дуже ніжний поцілунок! Може, і не є океаном пристрастей, але морем ласки – точно. Ви урівноважена людина, яка не скупиться на компліменти і вміє їх робити ненав’язливо.

Деформований круг
Ваше ім’я – Непостійність: фліртуючи з одним, помічаєте поглядом іншого. Ви панночка хоч і іронічна, але сентиментальна. Такі губи бувають у письменниць і інтелектуалок.

Рівна горизонталь
Скромність і вірність – головні риси вдачі. І ще, мабуть, жертовність: підете за коханим на край світу, навіть якщо він не відповідає взаємністю. Таку форму губ мають скромні, чесні і великодушні люди.

Півколо
Більше розмов, ніж справ. Сексуальним партнерам обіцяєте золоті гори, але їх доставку не гарантуєте. Ви натура розсудлива: обожнюєте отримувати різні задоволення, але намагаєтеся їх дозувати.

Деформоване півколо
У поривах пристрасті витаєте в хмарах, але коли вона стихне, вас не відірвати від землі. Ви темпераментна і відкрита особа, яка легко знаходить друзів і швидко пристосовується до будь-якої ситуації.

Розірване каре
Експериментатор у ліжку, іноді навіть дуже сміливий. Ви дотепна, красномовна і таємнича особа.

Роги
Боїтеся усього: нових знайомств, романтичних побачень, сексуальних ароматів… Ви сором’язлива і некмітлива людина, яка не може підтримати бесіду навіть в компанії близьких і друзів.

Зигзаг
Не любите сентиментів! У любові, як і у бізнесі, керуєтеся виключно холодним розумом. Ви складна і неоднозначна натура: можете мило спілкуватися з людиною, яку ненавидите, і відмовитися від приємних стосунків з якихось своїх причин.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля