Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Секрет чоловічої сили

Секрет чоловічої сили

Секрет чоловічої сили

Питання хорошої потенції, мабуть, найбільш обговорюване і «гостро стоїть» в чоловічому суспільстві. Немає чоловіка, якого б потішила нездатність збуджуватися в обіймах коханої жінки. Однак нерідко виникають випадки, коли і жінка бажана, і чоловік спортивний, активний та здоровий, але ерекція відсутня.

Перш ніж звертатися до професійного фахівця (не виключено, що це все ж таки знадобиться), приділіть увагу своєму раціону харчування!

Формула чоловічої сили на рідкість проста: горіхи + насіння. А тепер детальніше.

Продуктами, які є не просто афродизіаками, а саме багатими необхідними мікроелементами і вітамінами в даному випадку є:

• Джерела фосфору – насіння соняшнику, бразильський горіх, мигдаль, арахіс, волоські горіхи.

• Джерела цинку – гарбузове насіння, кедрові горішки, насіння соняшнику.

• Джерела вітаміну Е – мигдаль, фундук і знову ж таки соняшникове насіння.

У раціоні чоловіка, що піклується про свою потенцію, неодмінно повинні знайти своє місце:
– свіжі фрукти та овочі;
– сухофрукти;
– молочні продукти – сир, молоко.

Від такого популярного серед чоловіків жирного засмаженого стейку краще відмовитися. Цікаво відзначити, що серед вегетаріанців випадки імпотенції набагато рідкісніші, ніж серед завзятих м’ясоїдів.

До шкідливих для чоловічого лібідо продуктів також відносяться алкогольні напої (келих хорошого вина можна собі дозволити, а от від міцних віскі, коньяку та горілки краще відмовитися), випічка з білого борошна, жирні страви.

Наївно думати, що виключно збалансоване харчування дасть бажаний результат. Важливо дотримуватися і інших принципів здорового способу життя:

• Здоров’я тіла – важливо працювати над хорошим м’язовим тонусом, зміцнювати серцеву і дихальну системи. Потрібно дотримуватися системності та регулярності, займатися щоденно. Корисніше для потенції відводити на спорт щодня 20-30 хвилин, ніж 1-2 години двічі на тиждень. Пам’ятайте, споживання стероїдів та інших стимуляторів у спортивному залі вкрай негативно позначається на стані чоловіка в ліжку.

• Бадьорість духу – під час статевого акту потрібно зосереджуватися виключно на своїх почуттях і відчуттях, а всі справи і життєві проблеми залишати за дверима спальні. Психоемоційний стан під час близькості відіграє чи не головну роль.

Якщо через 3-4 місяці дотримання здорового способу життя, ви все ж таки відчуваєте нездужання в інтимній сфері, не нехтуйте відвідуванням уролога або сексопатолога. Чоловіків на порозі таких кабінетів часто настигає сором і різні забобони. Однак консультація професійного лікаря в переважній більшості випадків в найкоротші терміни демонструє свою ефективність. А швидке і ефективне вирішення будь-якої проблеми – чи не це характерна риса справжнього чоловіка?

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля