Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Секрети зморшок на обличчі

Секрети зморшок на обличчі

Секрети зморшок на обличчі

Всі знають, що по лініях рук хіроманти можуть розповісти про минуле і майбутнє людини. А про її характер легко розкажуть лінії зморшок на обличчі.

Радість – зморшки в куточках очей і рота.

Сором’язливість – зморшки розташовані радіально навколо рота, як промені. Такі зморшки бувають у людей, які бояться всього в житті і відчувають велику необхідність почувати себе під захистом.

Уважність до деталей і дрібниць – у людей, які більш звичайного звертають увагу на дрібні деталі, з’являються радіальні зморшки навколо очей – «гусячі лапки».

Чесність і відданість – зморшки утворюють маленькі горизонтальні лінії над зовнішнім краєм брів.

Інтелігентність – глибока вертикальна зморшка між бровами. Вона буває і у сором’язливих людей. У випадку, коли лоб низький, це показує, що людина стурбована проблемами, які здаються для неї нерозв’язними.

Завбачливість і добродушність – майже весь лоб перетинають горизонтальні зморшки.

Розчарування – зморшки починаються від ніздрів і закінчуються у губ. Якщо до них додаються зморшки, що починаються від зовнішніх країв очей, то значить, що людина знаходиться на межі. А якщо зморшки продовжуються нижче рота, вони вказують на фізичні страждання.

Тривога – все обличчя немов «наморщене», а над бровами з’являються дві вуглуваті зморшки.

Агресивність – над бровами з’являються дві глибокі вуглуваті зморшки, кут у яких більш гострий, ніж у попередньому випадку. Поруч розташовані аналогічні, більш дрібні зморшки.

Нервозність – крім вуглуватих зморшок на лобі, з’являються маленькі променисті зморшки в кутах очей і спрямовані вниз зморшки в куточках рота.

Здивування – маленькі горизонтальні зморшки над очима.

Байдужість – зморшок майже немає, але в куточках рота утворюється складка.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля