Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Вчимося мріяти правильно

Вчимося мріяти правильно

Вчимося мріяти правильно

Всі ми любимо мріяти і хочемо, щоб наші мрії обов’язково здійснювалися. Але не всі знають, що для здійснення мрій необхідне їх правильне формулювання. Сприйняття інформації нашою свідомістю зовсім не таке, як ми уявляємо. Інформацію необхідно подавати правильно.

Спочатку повірте в те, що ви везучі і ваше бажання обов’язково збудеться. Якщо воно все ж таки не збулося, подумайте, а чи правильно ви його загадали? Для виконання ваших бажань будуть потрібні тільки ваші власні сили. Будьте позитивним оптимістом, це допоможе вам у здійсненні вашої мрії.

Є три основні правила, яких необхідно дотримуватися для здійснення ваших мрій.

1. Приберіть частку «не»
Дуже важливим є позитивне формулювання бажання. Негативні частки наша свідомість не сприймає. Тобто, кажучи «я не хочу старіти» чи «я хочу не старіти», ви програмуєте себе на протилежну дію. Треба говорити: «я хочу залишатися молодим (молодою)».

2. Використовуйте теперішній час
Майбутній час наша свідомість сприймає саме як майбутнє, яке не настане ніколи. Тобто, кажучи «я хочу виграти мільйон», ваша свідомість відправляє ваше бажання до майбутнього, де ви виграєте цей мільйон. Для свідомості існує тільки сьогодення, і немає ніякого майбутнього. Значить, треба говорити: «я виграю (наголос на останній склад) мільйон».

3. Будьте конкретними
Візуалізація бажань дуже важлива, тому не скупіться на деталі. Ви повинні чітко уявляти те, чого хочете. Роз’ясніть для своєї свідомості ваше бажання, щоб вона чітко зрозуміла все, чого ви безпосередньо хочете. Не треба говорити: «я влаштовуюся на роботу». Навряд чи вам сподобається посада прибиральниці. Потрібно говорити: «я влаштувався (влаштувалася) на роботу поблизу будинку, з такою-то зарплатою, премією, соціальним пакетом і дружним колективом». І так далі за списком з описом свого бажання в подробицях.

Не вимагайте занадто багато, всього і відразу. Так як поставивши перед собою одночасно десятки бажань вони всі перемішаються в купу. Можна завантажити картинку з предметом ваших мрій з Інтернету і помістити її на робочий стіл. Так багато хто робить. Звичайно, вішати цю картинку над ліжком чи носити з собою в сумочці не обов’язково.

Як же мріяти правильно?
Три перераховані вище правила ставляться до вимог при формулюванні мрії. Але мрію ще треба правильно вибрати, і зробити все так, щоб вона втілилася в реальність. Які ж кроки необхідно при цьому зробити?

Вибирайте правильну мрію
Мрія повинна бути конкретною. Для цього необхідно поставити перед собою мету, яку можна здійснити. Що саме вам потрібно? Чого вам не вистачає в дійсності? Отримати дорогі золоті сережки чи великий плазмовий телевізор – це не мрія. А вийти заміж за благородного чудового чоловіка – це мрія.
Мріяти необхідно тільки про те, без чого ваше щастя буде не повним. Не думайте, що якщо у вас з’явиться норкова шуба, то ваше життя відразу піде вгору. Це і нерозумно, і смішно. Мрія – постійна категорія, а бажання – тільки тимчасове поняття. Бажання можуть змінюватися, від них можна відмовитися, а от від мрії не дінешся нікуди.

Повірте в мрію
Дуже важливою є віра. Без віри правильно мріяти не можна. Мріяти потрібно про те, чого можна досягти. Ви повинні вірити в те, що у вас це вийде досягти. Мрія без віри безцільна. Адже якщо ви самі не впевнені в здійсненні мрії, як всесвіт зрозуміє, що вам необхідно в чомусь допомогти?

Допоможіть здійснитися мрії
Не буває так у житті, що бажане вам приносять на блюдечку. Слід завжди докладати зусилля. І для того, щоб мрія здійснилася, необхідно щось робити.
Хочете стати відомим художником? А що ви для цього робите? Ви не станете відомим художником, відомим на весь світ, якщо сидітимете весь час перед телевізором. Треба писати картини, брати участь у всіляких виставках.
Необхідно допомогти своїй мрії здійснитися – ось що значить, правильно мріяти.

Плануйте
Пасивність не для вас. Від вашої активності безпосередньо залежить швидкість втілення мрії. Розплануйте свої дії. Визначте чітко терміни. Для кожного пункту повинні бути свої реальні терміни виконання. Якщо ви будете знати, що не вкладетеся в ті чи інші терміни, то не ставте їх занадто маленькими. Але й великий термін ставити не треба, тому що ви будете відкладати на «потім», знаючи, що у вас є ще багато часу. Візуалізуйте свою мрію для власної мотивації.
Зробіть дошку бажань. Це може бути що завгодно – малюнок, плакат, записка. Зобразіть на дошці свою мрію. Нехай вона потрапляє вам на очі якомога частіше. Не забувайте про неї. Нехай у вашій голові мрія оселиться міцно-міцно. Мріяти правильно зовсім не важко. Від вас потрібні тільки віра і прагнення.

Вирішивши правильно мріяти, багато хто перестає приділяти цьому час. А виною цьому – пасивність і лінощі. Деяким важко привчити себе правильно формувати своє бажання. Інші не можуть визначитися з мрією. Комусь відоме своє бажання, але для його виконання він нічого не робить. А деякі просто не вірять. І в результаті виявляється, що мрії то й не було. Але ви ж зовсім не такі, і точно знаєте, чого хочете досягти. Ви впевнені, що можете цього досягти! Що саме ви можете цього досягти. І що ж вас утримує?

Тепер ви знаєте, як мріяти правильно. Так швидше здійснюйте всі свої мрії!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля