Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Як перемогти страх

Як перемогти страх

Як перемогти страх

Мабуть, кожна людина в своєму житті стикалася з таким поняттям як страх. І на сьогоднішній день, як ніколи раніше, різновидів страхів і різних фобій стає все більше і більше. Ось, наприклад, деякі з них: страх перед завтрашнім днем, страх бути звільненим з роботи, страх залишитися без грошей або збанкрутувати, страх втратити сім’ю, страх невдачі, страх самотності і т.д. Цей список можна продовжувати дуже довго.

Будь-яка сфера людського життя може бути схильною до різних видів страху. Що ж робити, як перемогти страх? Чи є якась безпечна зона? Чи є таке місце, де людина може почувати себе у цілковитій безпеці? Мабуть, немає. Тому що час від часу ми все одно будемо відчувати якісь види страху у своєму житті і це нормальний процес. Однак перемогти будь-який страх ми можемо однозначно! Що ж для цього потрібно?

Перш за все, потрібно зрозуміти, що таке страх. Щоб знати, як боротися з ворогом, нам необхідно знати його в обличчя, а значить знати його природу. Страх завжди народжується від невідомості. Страх це втрата впевненості у собі або втрата впевненості у своїх силах в тій чи іншій сфері людського життя, а також в тій чи іншій ситуації. Коли ми втрачаємо впевненість, ми наповнюємося страхом. Як ми можемо втрачати впевненість?

Впевненість будується на конкретних знаннях або, іншими словами, на баченні конкретних цілей і завдань, а також розумінні того, як їх можна досягти. Якщо ж немає знань і розуміння, значить немає і впевненості. А значить життя під контролем страху.

Впевненість може бути втрачена також, коли якась ворожа інформація збиває вас з пантелику, заглушаючи правильні знання. Наприклад, вам коли-небудь приходила в голову думка: «Ти не зможеш цього зробити»? І, звичайно ж, наповнюючись страхом, ви терпіли поразку.

Стрес це також ворог впевненості. Особливо в періоди сильних стресів ви втрачаєте впевненість і сили. І, як природна реакція, народжується сильний панічний страх. Іноді, під час сильного стресу, люди можуть бути настільки налякані, що втрачають орієнтир і пам’ять.

Отже, тепер, коли ми знаємо нашого ворога в обличчя, ми можемо почати його перемагати.

• Щоб перемогти страх, ніколи не можна втрачати той курс, яким ви прямували. А якщо все ж таки якась буря зіштовхнула вас з того напрямку, яким ви йшли, то необхідно просто повернутися на нього назад.

• Завжди необхідно виявляти і знищувати те, що намагається зіштовхнути вас з наміченого курсу. Будь-яку негативну інформацію і всілякі ворожі думки, які протистоять вам, потрібно відштовхувати від себе.

• Будь-якими можливими способами, необхідно намагатися оберігати себе від всіляких стресових ситуацій. Ну а якщо все ж таки пережили сильний стрес, то потрібно намагатися заспокоїтися, не приймаючи поспішних рішень і повернути себе на правильну позицію.

Ну а тим людям, які живуть під повним контролем страху через повне невігластво і відсутність життєвих цілей, потрібно почати вчитися у людей, які мають благочестиві цілі і багатий життєвий досвід та здатні навчити інших, як перемогти страх.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля