Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Як перестати лінуватися

Як перестати лінуватися

Як перестати лінуватися

Багато людей скаржаться на свій характер і ставлять собі запитання: як перестати лінуватися і робити щось корисне?

Лінь – це явище і соціальне, і фізіологічне. Учені знайшли ген ліні, який протидіє допаміну, що стимулює організм на активну діяльність. Хоча у більшості членів суспільства лінь – це все ж таки шкідлива звичка.

Якщо ви хочете перестати лінуватися, слід навчитися володіти собою і виконувати наступні вимоги.

По-перше, лінь може бути наслідком зниженого життєвого тонусу, нестачі вітамінів. У цьому випадку потрібно добре харчуватися, більше спати, займатися спортом.

По-друге, корисно працювати залежно від добового ритму: жайворонки фізично не можуть працювати ввечері, а сови тільки «прокидаються» після обіду.

Часто люди вважають себе ледарями, а насправді вони просто займаються «не своєю» справою, можливо, потрібно просто змінити роботу, а в домашніх справах навчитися бачити приємні моменти.

Отже, перший крок до того, щоб перестати лінуватися, – правильна мотивація. Тоді сама нудна робота буде сходинкою до якоїсь мети.

Другий крок – планування, яке допомагає і роботу виконувати в строк, і себе дисциплінувати. Крім того, потрібно намагатися більше робити, давати собі більше завдань. Тоді не буде часу на непотрібні дії: розмови по телефону, перегляд телевізора та ін.

Добре стимулює і спілкування з зайнятими, цілеспрямованими людьми.

Важливо зрозуміти: ніхто не може навчити, як перестати лінуватися, людина повинна прийти до цього самостійно.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля