Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Як позбутися токсикозу

Як позбутися токсикозу

Як позбутися токсикозу

Вагітність – це найдивовижніший період в житті кожної жінки, але в цей час особливо на ранніх стадіях може виникнути таке неприємне явище як токсикоз. У різних жінок він може виражатися по-різному – у когось сильніше, а хтось може відбутися тільки незначною нудотою. У будь-якому випадку його неодмінно треба позбутися, оскільки сильна нудота і блювання можуть спровокувати викидень, а сам токсикоз вказувати на зміни в організмі вагітної, що являють небезпеку і для самої неї, і для малюка. З цієї статті ви дізнаєтеся, як позбутися токсикозу.

Причини появи токсикозу

Нерідко поява сильного токсикозу вказує на підвищення ацетону в сечі чи крові або ж на підвищення кількості білка в сечі. Панікувати при цьому не варто, але й відкладати візит до гінеколога не потрібно. Чим раніше ви приймете заходи по усуненню проявів токсикозу, тим більша ймовірність того, що надалі ваша вагітність буде протікати спокійно і легко. Перш ніж позбутися токсикозу, вам знадобиться здати всі аналізи, щоб визначити причини його виникнення.

Лікування токсикозу

Найбільш ефективним методом лікування сильного токсикозу є внутрішньовенне введення хлориду натрію, глюкози, рибоксину та інших препаратів, які виведуть токсини і збагатять організм корисними для матері та плоду речовинами. Всього кілька днів таких крапельниць і токсикоз більше не буде вас турбувати. Жодні таблетки і дієти не допоможуть так, як крапельниці, які ставлять амбулаторно. Для цього можна лягти в стаціонарне відділення лікарні або відвідувати денний стаціонар.

Правильне харчування під час токсикозу

Як позбутися токсикозу, який проявляється у вигляді легкої нудоти? У цьому випадку допоможе свіже повітря, піші прогулянки і дотримання дієти. Ось кілька корисних порад по споживанню їжі під час токсикозу:
– треба їсти маленькими порціями, але досить часто;
– важка, жирна, гостра їжа під час токсикозу є неприйнятною;
– не можна змішувати суху і рідку їжу – намагайтеся її чергувати;
– сік лимона – чудовий засіб, його можна додавати до чаю або до води;
– попросіть близьких, щоб вони забезпечили вам сніданки у ліжко. Не підводячись з ліжка бажано перекусити чимось легким, наприклад галетним печивом чи бутербродом з твердим сиром;
– можна додати у їжу імбир або заварити легкий імбирний чай.

Інші методи боротьби з токсикозом

Не варто розраховувати на те, що вам підійдуть усі запропоновані тут методи, адже у кожної жінки своя специфіка організму. Тим не менш, є й універсальні засоби для усунення токсикозу.
Дуже важливо достатньо відпочивати, якщо вам хочеться багато спати – не відмовляйте собі у цьому задоволенні.
Перегрівання у цей період категорично заборонене, причому саме перегрівання викличе більш сильну нудоту.
Крім того, слід повністю усунути запахи, що викликають почуття нудоти.
З ранку привчіть себе вмиватися кубиками льоду, який не тільки буде тонізувати шкіру, але й сприятиме зменшенню токсикозу.
Актуальним буде і застосування аромотерапії. Скористайтеся запашними маслами евкаліпту, меліси або чайного дерева – їх цілющі аромати благотворно вплинуть на ваш стан.

Тепер ви знаєте, як позбутися токсикозу, тож легкої вам вагітності і здорових малюків!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля