Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Як позбутися заздрощів і перестати заздрити

Як позбутися заздрощів і перестати заздрити

Як позбутися заздрощів і перестати заздрити

Люди не завжди відкрито висловлюють свою заздрість, найчастіше вона маскується під нещирим компліментом, милою посмішкою, тому, відчути це почуття практично неможливо. Однак, самих заздрісників гризуть думки про те, що хтось може бути щасливішим, розумнішим і більш успішним за інших, і від цього вони відчувають повний дискомфорт.

Важко змусити заздрісника повернути назад хід своїх думок, однак, якщо людина захоче сама розпрощатися з цим ницим почуттям, це їй цілком під силу.

Якщо вас не залишає почуття невдоволення, навіть якщо все добре, якщо ви безкінечно заздрите колегам, знайомим, друзям і близьким людям, значить вам потрібно переглянути своє відношення до оточуючих і навчитися радіти їх досягненням і тим більше успіхам.

Ви хочете назавжди прогнати зі свого життя заздрість? Тоді максимально чесно відповідайте на ряд запитань:
Що ви відчуваєте в душі, коли несамовито заздрите іншим людям?
Наскільки ви незадоволені всім, що відбувається у вашому житті?
Що б ви хотіли такого набути, чого досі у вас немає: великої квартири, гарного сучасного автомобіля, високої заробітної плати?
Скільки грошей ви повинні мати, щоб почувати себе повністю щасливим?
Що означає для вас термін «успіх»?

Як часто ви задавали собі питання про те, як реалізувати свої здібності і можливості в повній мірі, щоб ваше життя нарешті стало повністю влаштовувати вас? Скільки часу у вас витрачається на ниття і скарги, тому що ви не можете володіти бажаним? Наскільки ви готові контролювати свої емоції, керувати своїми думками і вчинками?

Як можна назавжди позбутися заздрощів

Відключіться і не думайте, що хтось володіє машиною, кращою ніж у вас, у когось більша ніж у вас зарплата, у когось кращі перспективи і зв’язки, хтось може дозволити собі одягатися в дорогих бутіках та інше.

У той момент, коли вас охопило почуття заздрості, спробуйте перенаправити свої думки в іншому напрямку і подумати, наскільки особисто ви вдячні долі, які приємні сюрпризи ви отримували від неї. Подумайте, наскільки ви талановиті і повні творчих сил, які можливі перспективи відкриваються перед вами, подякуйте долі за те, що вас оточує стільки добрих і хороших людей.

Варто замислитися, можливо ваші проблеми – не що інше, як роздута мильна бульбашка? А чи є вони у вас взагалі, якщо ви здорові самі, здорові ваші друзі і близькі, ви не голодуєте, маєте дах над головою, можете працювати? Вмійте цінувати те, що маєте в даний момент часу. Можливо, ви сприймаєте існуючий стан речей, як належне, але повірте, це неправильно, адже далеко не всі люди здорові, ситі, мають роботу і дім.

Ви самі, своїми думками і вчинками, підгодовуєте в собі заздрість, значить, вам і боротися з нею, змінивши ставлення до оточуючих вас людей і оцінюючи із вдячністю кожну прожиту мить у цьому житті.

Повірте, радіти успіхам інших – це так легко! І не забувайте про те, що радіючи за оточуючих, ви, немов магніт притягуєте до себе успіх. А адже ви його самі собі і бажали, чи не так?

Не намагайтеся ніколи порівнювати себе з іншими людьми, адже від цього порівняння і породжується відчуття заздрості. Все просто, порівнюйте себе з самим собою, аналізуйте, яких успіхів і висот вам вдалося досягти, і що змінило ваше життя в кращу сторону! Таким чином ви будете постійно удосконалюватися і розвиватися, при цьому, обов’язково домагаючись всіх поставлених перед собою цілей.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля