Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Як стати душею компанії

Як стати душею компанії

Як стати душею компанії

Бути в центрі компанії – це мрія кожної людини, хоча б один раз. Але як справити враження на людей, як стати душею компанії, щоб вас полюбили і зацікавилися? Насправді, це не так складно, головне – бути самим собою і вірити в свої сили. Але звичайно, без почуття гумору нікуди, якщо ви не розумієте найрізноманітніших жартів, ви зможете стати лише частиною компанії, а не її центром.

Взагалі, душа компанії, це не просто становище людини в певній компанії, це ціле мистецтво, адже така людина «центру» з легкістю зможе розвеселити компанію кумедними танцями і піснями, веселими байками і анекдотами і т.д. Найчастіше, душею компанії простіше народитися, ніж стати.

Як хлопцю стати душею компанії

Є кілька правил для хлопця, який хоче стати центром компанії. Для початку запам’ятайте, якщо не знаєте, що сказати, краще промовчати, ніж говорити що завгодно. Більше читайте і використовуйте цікаві висловлювання з прочитаного, або висловлюйте грамотно свої думки: коротко, в тему і зрозуміло. Так вас зможуть, і будуть слухати, це буде приємно не тільки вам, але і вашим слухачам.

Не хваліться своїми знаннями в стилі: «Та у мене червоний диплом!» і т.п. Якщо знаєте щось, скажіть, де чули, що чули і що ви самі про це думаєте. Але пам’ятайте: не завжди потрібно говорити те, про що знаєте ви, часом це може здатися надмірним, а вискочкою уславитися ви мабуть точно не хочете.

Не говоріть з людьми про свої захоплення, якщо вони їх не цікавлять, інакше зарекомендуєте себе занудою. Знайдіть спільні інтереси і говоріть про них. Погодьтеся, якщо ви – музикант, і цікавитеся в основному тільки музикою, вас буде мало цікавити тема розвитку соціальної політики в регіонах, так само і з вашими слухачами: не навантажуйте їх тим, що цікаво тільки вам.

Будьте в центрі подій. Але не пліток: хто з ким і коли зустрічався – це не про вас. Душа компанії – це людина, яка знає все про нові та цікаві звістки, про моду, про політику, про події і виступи. Завдяки знанням про це ви заручитеся інтересом до себе хоча б на певний час.

Завжди будьте самим собою, навіть якщо це не робить вас душею великої компанії. У якійсь невеликий компанії ви точно станете центром. Або ж пошукайте нову компанію, яку будуть цікавити ваші захоплення.

Якщо ж ви хочете залишитися в попередній компанії, можна вчинити так:
– здивуйте всіх і зробіть щось незвичне (змініть образ, покажіть всім свій талант, станцюйте в кінці кінців);
– вивчіть психологію, завдяки чому зможете краще зрозуміти кожного члена компанії і стати ближче до кожного.

Як дівчині стати душею компанії

Велика різниця між дівчиною і хлопцем – жіночність. Дівчина завжди повинна пам’ятати про свою натуру і навіть перебуваючи в центрі компанії не забувати про жіночність. Це й відрізняє дівчину від хлопця, так дівчина зможе легко стати душею компанії навіть у хлопчачій компанії.

Що ж відрізняє кожну людину-душу компанії? Це постійна усмішка на обличчі. До таких людей завжди тягнуться, як хлопці, так і дівчата.

Обов’язково, дівчина-душа компанії повинна бути на «рівні». Тобто стежите за модою, одягатися стильно і по фігурі. Тоді вас завжди зможуть ставити у порівняння, ідеалізувати, як це часто буває з компанійськими людьми. Так само необхідно завжди добре виглядати, особливо, якщо ви хочете стати душею жіночій компанії: дівчата рівняються на кращих, так станьте такою.

Частіше робіть яскраві вчинки: робіть продумані подарунки, ведіть активний спосіб життя, радійте життю, більше спілкуйтеся з людьми і проводьте час на вулиці. Варто так само поспостерігати за перехожими на вулиці, наприклад, у парку, коли ви зможете побачити суть людини випадково. Тобто як ви розумієте, важливо бути таким же психологом, як і хлопцю-душі компанії.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля