Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Як стати популярним у школі

Як стати популярним у школі

Як стати популярним у школі

Практично кожний підліток хоче стати популярним у школі, щоб на нього звертали увагу однолітки, хотіли з ним дружити, вважали взірцем і поважали. Але досягнути популярності і визнання, стати авторитетом для інших не так вже й просто, адже їх не можна купити за гроші, а треба завоювати. Окрім того, ще складніше підтримувати імідж популярного учня у школі.

До вашої уваги кілька корисних порад для хлопців та дівчат, які допоможуть вам стати популярними, навчать правильно спілкуватися зі своїми однолітками і отримати визнання інших.

Будьте самі собою

Більшість підлітків відчувають себе некомфортно в бесіді з іншими людьми, бояться розслабитися, бояться, що можуть сказати щось зайве, не те, що потрібно, одним словом – бояться виглядати безглуздо.

Для того щоб стати популярним, вам доведеться навчитися в будь-якій ситуації бути самим собою. Спробуйте в бесіді з людьми, розмовляти так, як ви зазвичай розмовляєте, жестикулювати, так, як ви зазвичай це робите і т.д. Не бійтеся, вас за це ніхто не осудить і не посварить. Бути природним, це означає стати самим собою, навчитися подавати себе, такими якими ви є, з усіма своїми достоїнствами і недоліками.

Будьте впевнені у собі

Кожна людина не ідеальна, кожен має свої достоїнства і недоліки. І ви теж не виняток, але це ні в якому разі не повинно вас зупиняти. Просто навчіться вірити в себе і любити себе улюбленого. Ні в якому разі не сумнівайтеся в собі.

Бути впевненим у собі – значить бути в центрі уваги, значить, вас помітять оточуючі люди, захочуть спілкуватися і дружити з вами.

Будьте доброзичливими

Популярні люди, по своїй суті – доброзичливі. Постарайтеся бути доброзичливими з усіма: у школі зі своїми однолітками, вчителями, батьками, друзями, навіть зайшовши до магазину, посміхніться продавчині і будьте з нею ввічливі.

Доброзичливість і ввічливість тепер повинні стати для вас найголовнішими рисами у спілкуванні з навколишніми. Навчіться розмовляти з випадковими людьми, ввічливо задаючи питання, тільки дивіться не перестарайтеся, не будьте надмірно допитливими із співрозмовником – це не сподобається нікому.

Припиніть думати тільки про себе

Кожна людина любить, коли до неї проявляють турботу та увагу. Перестаньте думати тільки про себе, не будьте егоїстом по відношенню до інших. Зверніть увагу на те, що відчувають люди, які знаходяться поруч із вами. У кожного з нас є почуття, подумайте про свого ближнього, можливо, йому потрібна допомога або ласкаве слово.

Одним з головних чинників популярності є турбота про інших. Просто постарайтеся зрозуміти людину, з якою ви спілкуєтеся, увійдіть в її ситуацію, одним словом приміряйте на себе її шкуру.

Стежте за своїм зовнішнім виглядом

Кому сподобається спілкуватися з людиною, яка одягнена неохайно, брудно і недбало? Мабуть, нікому! Це не означає, що ви повинні носити одяг від кутюр, ви просто повинні бути завжди чистими, випрасуваними, ваш одяг повинен завжди відповідати тому оточенню, в якому ви знаходитеся.

Перед тим як вийти з дому, завжди думайте, як ви виглядаєте, подивіться в дзеркало і якщо ви подобаєтеся самі собі, то тоді можете виходити на вулицю. Саме тоді оточуючі будуть сприймати вас всерйоз.

Будьте корисними

Популярність полягає не тільки в тому, що ви впевнені в собі, добре одягнені, маєте багато друзів і є душею компанії. Бути популярним – це означає вміти бути корисним іншим. Це вміння непомітно допомагати людям, бути добрішим до оточуючих. Підняти іграшку, яку впустила дитина, відкрити двері і пропустити дівчину або притримати двері при виході для того, хто йде позаду вас, перевести бабусю через дорогу і т.д.

Якщо ви дійсно хочете піклуватися про інших, то робіть це з душею, спробуйте зробити щось корисне для них. Якщо ви не в змозі допомогти їм фізично, то допоможіть хоча б добрим словом.

Не перестарайтеся

Це може звучати зовсім безглуздо, але є межа, через яку краще не переступати. Дуже старатися не варто, просто будьте природними, а то можна і перестаратися.

Для початку знайдіть собі друзів за колом ваших інтересів, з якими вам буде легко і приємно спілкуватися та проводити час. Рухатися далі варто тоді, коли ви станете природним у своєму спілкуванні і будете готові природно та невимушено спілкуватися з іншими людьми. І не забувайте одну стару істину: давній друг краще двох нових. Ніколи не забувайте своїх давніх друзів.

Якщо ви будите дотримуватися цих порад, то зможете стати популярним. Пам’ятайте, завжди потрібно бути самим собою, бути уважним і стежити за собою, вміти просто і невимушено спілкуватися з оточуючими. І тоді у вас все вийде!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля