Головна | ОСОБИСТІСТЬ → Заповіді вічної молодості

Заповіді вічної молодості

Заповіді вічної молодості

За підрахунками вчених, людина може жити до 120 років, але цього чомусь не відбувається. Японці в середньому живуть до 79 років, австралійці, греки, канадці і шведи – до 78, німці й американці – до 76, українці, росіяни, турки – до 67, нігерійці і сомалійці – приблизно до 47.

Міжнародна група лікарів, психологів і дієтологів розробила «заповіді вічної молодості», слідуючи яким, можна подовжити своє життя і зробити його більш приємнішим.

1. Не переїдайте
Замість звичних 2500 калорій задовольняйтеся 1500. Так ви влаштуєте розвантаження своїм клітинам і підтримаєте їх активність, в результаті чого вони будуть швидше оновлюватися, а організм стане менш чутливим до захворювань.

2. Меню повинно відповідати вашому віку
– У 30-річних жінок перші зморшки з’являться набагато пізніше, якщо вони регулярно будуть їсти печінку й горіхи.
– Людям старше 40 років корисний бета-каротин.
– Після 50 років кальцій тримає у формі кістки, а магній – серце.
– Чоловікам старше 40 необхідний селен, який міститься в сирі й нирках та добре бореться зі стресом.
– Після 50-ти, харчуючись рибою, захистите серце і кровоносні судини.

3. Спробуйте знайти підходящу для себе роботу
Робота сприяє моложавості. Той, хто не працює, виглядає на 5 років старше. Деякі професії, на думку соціологів, допомагають зберегти молодість. До їх числа відносяться професії диригента, філософа, художника і священика.

4. Знайдіть собі пару в житті
Любов і ніжність – найкращі засоби проти старіння.
Займаючись сексом 2 рази на тиждень, людина виглядає на 14 років молодшою: під час статевого акту в організмі виробляється гормон ендорфін, який ще називають гормоном щастя. Він зміцнює імунну систему.

5. Майте на все власну точку зору
Людина, що живе свідомо, значно рідше впадає в депресію і буває пригніченою, ніж та, що лише пасивно пливе за течією.

6. Рухайтесь
Навіть 8 хвилин занять спортом на день подовжують життя. У процесі руху вивільняються гормони росту, вироблення яких особливо зменшується після 30 років.

7. Спіть у прохолодній кімнаті
Обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей залежать також і від температури навколишнього середовища. Хто спить при температурі 17-18 градусів за Цельсієм, той довше залишається молодим.

8. Хоча б зрідка балуйте себе
Іноді, всупереч всяким рекомендаціям щодо здорового способу життя, дозволяйте собі поласувати чимось смачненьким.

9. Не стримуйте гнів у собі
Той, хто постійно докоряє собі замість того, щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть посперечатися чи посваритися, більш схильний до будь-яких захворювань.

10. Тренуйте головний мозок
Час від часу розгадуйте кросворди, вчіть іноземні мови, рахуйте подумки! Змушуючи працювати мозок, ми сповільнюємо процес вікової деградації розумових здібностей, одночасно активізуючи роботу серця, системи кровообігу й обмін речовин.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля