Головна | ПОБУТ → Декілька причин, аби вставати раніше

Декілька причин, аби вставати раніше

Декілька причин, аби вставати раніше

Недарма кажуть: «Хто рано лягає і рано встає, той буде здоровим, багатим і мудрим». Адже саме через відсутність правильного режиму сну і стресу, що розвивається в результаті цього, страждає нервова система, а там, дивись, і до хвороб рукою подати. А ще є декілька важливих причин, щоб не валяться в ліжку до обіду, а встати раніше.

Привітати день
Ранок – це чудовий час встати саме з тієї ноги, порадіти за те, що живі та здорові всі близькі, та й ви самі. Є можливість привести в порядок думки і налаштувати себе на позитивний лад – почитати книгу чи помедитувати. Це найкращий час для наведення ладу у власній голові.

Повністю прокинутися
Якщо ви вистрибнули з ліжка за 10-15 хвилин до виходу з дому, нашвидку почистивши зуби, то прийдете на роботу чи ділову зустріч в напівсонному стані. Звичайно ж, ні про яку зосередженість на співрозмовникові чи справі не може бути й мови.
Прокинувшись хоча б за годину до виходу, ви встигаєте здійснити цілий ритуал – від зарядки до сніданку. Це дозволить вам бути бадьорішими та енергійнішими.

Насолодитися тишею
Ранній ранок настільки мирний і тихий, що можна зробити все, що завгодно: розслабитися, привести в порядок думки і почуття, зайнятися власними справами… Це чудовий час для того, щоб зробити якусь важливу роботу, що вимагає зосередження.

Зустріти світанок
Кожний схід сонця неповторний і унікальний. Як сказав герой одного мультфільму: «Пропустивши світанок, ви запізнитеся на все життя». Дійсно, ви ризикуєте пропустити один з найбільших подвигів природи, який повторюється щодня у всій своїй стереоскопічній величі, але кожного разу по-різному.
Поглянувши на небо, можна значно поліпшити свій настрій. Банально, але це працює.

Поснідати
Більшість дієтологів впевнені, що сніданок – це найважливіший прийом їжі, який задає тон на весь день. До речі, за сніданком не забороняється почитати щось приємне.

Зробити зарядку
Небагато людей мають можливість і сили піти після робочого дня у фітнес-зал. Увечері хочеться розслабитися, поспілкуватися з родиною і друзями, привести в порядок особисті справи, а не бігти на тренування. Інший вихід – зайнятися спортом зранку, коли є сили і ніхто не заважає.

Поліпшити продуктивність
Ранок – найбільш продуктивний час доби навіть для тих, хто гордо іменує себе «совами». Коли ніхто не заважає, можна розпочати найбільш важливі справи, зосередитися на плануванні чи розібрати всю пошту, що нагромадилася за декілька днів.

Здійснити планування
Ранок – один з найкращих моментів, щоб спланувати не тільки поточний день, але й тиждень, місяць, рік. Саме в цей час найпростіше зосередитися і оглянути справи, що накопичилися.

Призначити зустріч
Доведено, що найбільша увага приділяється тим зустрічам, які сталися приблизно до 12 години дня. Таким чином, ви справите враження ділової людини, зацікавленої в інформації чи угоді.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля