Головна | ПОБУТ → Що купити на день народження?

Що купити на день народження?

Що купити на день народження?

Не так давно мене зробили відповідальним за організацію привітань співробітників на дні народження в компанії, де я працюю. Я людина досить відповідальна і серйозна, але перший час завдання обрати та купити подарунок для того чи іншого колеги було для мене просто суцільним кошмаром! Тих днів народжень буває по 4-5 разів на місяць, – такий великий в нас колектив, – і кожного потрібно достойно і оригінально привітати. Я боявся, що провалюся по повній…

Але вже після кількох перших привітань я зрозумів, що не такий страшний чорт, як його малюють! Головне в цьому процесі краще пізнати іменинника і налаштуватися на позитив. Дарувати сьогодні є що!

Матриця іменинника

За час обирання подарунків я розробив свою невелику формулу кому і що дарувати. Вона допомагає в особливо складних моментах. Подарунок обирається за певними параметрами. По-перше, варто відштовхуватись від статі.

Універсальний подарунок для представниць прекрасної половини – звісно щось жіночне: прикраси, аксесуари та елементи декору, корисні речі для домашнього затишку, засоби для догляду за зовнішністю. Чоловікам личить мужність, діловитість та сила, і подарунки повинні бути відповідними: знаряддя для активного відпочинку, солідна канцелярія, галантерея.

Але не завжди стать диктує свої правила. Ось ми і підійшли до… інтересів – другого важливого параметру. Моя старша сестра, наприклад, обожнює рибалити і ходити в гори. Чи це не сурове чоловіче заняття? Завжди звертайте увагу на те, чим людина живе, поцікавтеся її професійною діяльністю. Сьогодні в усіх найкращих магазинах подарунки з легкістю знаходяться за колом інтересів, варто придивитися уважніше.

На останок, звертайте увагу на вік іменинника. Навряд чи молодій дівчині захочеться отримати крем від зморшок, а солідному чоловікові за 50 – непотрібну дрібничку або іграшку.

А той Ленін був правий!

Я обожнюю книжки і всім раджу не нехтувати таким варіантом подарунка. Тут навіть не важливо, чи любить отримувач читати, бо подарункові видання – це дійсно щось особливе. Відповідно до вищезгаданої матриці, сьогодні дуже легко знайти підходящу книгу. Ними бувають колекційні альбоми, присвячені мистецтву, об’ємні енциклопедії та історичні хроніки, збірники ексклюзивних рецептів. Будь-хто буде радий хорошій книзі. А для дуже «дорогих» іменинників існують VIP-книги – рідкісні і дуже коштовні видання, які ідеально підійдуть для начальника чи бізнес-партнера.

Технологічні прибамбаси

В еру високих технологій усіх захоплюють різні приємні винаходи, які полегшують нам життя. Мені як хлопцю такі штуки дуже подобаються. Такі подарунки – дуже корисні та необхідні в повсякденному житті речі, вибір яких ну просто приголомшує! Прикольні навушники, аксесуари для комп’ютерів та ноутбуків, компактні портативні акумулятори… І не варто лякатися слова «гаджет» чи «техніка». Зараз шаленою популярністю користуються різноманітні дизайнерські винаходи, які, до речі, навіть не дорогі!

Якщо ви не любите обирати та дарувати подарунки, хочу вас запевнити – це навіть приємніше і цікавіше, ніж їх отримувати! Гарних усім свят!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля