Головна | ПОБУТ → Вибираємо подарунок молодятам на весілля

Вибираємо подарунок молодятам на весілля

Вибираємо подарунок молодятам на весілля

Мабуть, одним з найголовніших питань, яким задається кожен запрошений на весілля – що ж подарувати щасливим молодятам. Адже в цей день хочеться піднести не тільки потрібний і корисний подарунок, але й якомога оригінальніший.

Щоб ви опинилися в числі гостей саме з таким подарунком пропонуємо вам скористатися добіркою найцікавіших ідей для весільних подарунків.

Гроші
Вважають, що найкращий подарунок на весілля – це гроші. Але якщо вам не під силу здивувати наречених великою сумою грошей, то спробуйте зробити це способом подачі купюр. Ось декілька варіантів оригінального дарування грошей:
– купіть гарний фотоальбом і в місця, призначені для фотографій, вкладіть купюри різного достоїнства, почати можна з гривень, а закінчити євро або доларами. Альбом стане особливо цікавим, якщо в ньому буде якомога більше «грошових представників» різних країн: білоруських «зайчиків», російських рублів, монгольських тугриків, японських ієн і т.д. Все залежить від вашого вміння розшукати якомога більше неординарної валюти;
– подарувати гроші можна і у формі так званого «довгого рубля». Спосіб приготування цього купюрного творіння такий: дрібні банкноти склеюються між собою скотчем таким чином, щоб вийшла довга стрічка. Ось молодята здивуються, коли побачать перед собою величезний грошовий згорток;
– грошовий подарунок можна оформити і за допомогою звичайного конверта, головне зробити його якомога більш важким за допомогою дрібних купюр. Значні розміри вашого подарунка вже точно заінтригують молодят!

Подарунковий сертифікат
Ще молодят можна порадувати подарунковим сертифікатом (його сума еквівалентна вартості товару чи послуги, на які він призначений). За допомогою сертифікату закоханих можна відправити в солярій, салон краси, фітнес-клуб, в ресторан чи суші-бар, а також на різного роду навчання і навіть пригоди (стрибки з парашутом, пірнання з аквалангом т.д.). Все залежить від уподобань молодят, вашої фантазії і звичайно ж розміру гаманця того, хто дарує.

Грошове дерево
Мабуть цей подарунок можна розглядати лише як оригінальне доповнення до того ж «довгого рубля» чи фотоальбому з грошей. Але доповнення дуже цікаве і потрібне. Адже, відоме грошове дерево, згідно фен-шуй є надійною зброєю в боротьбі за фінансове благополуччя сім’ї. Воно досить ефектно виглядає в будь-якому куточку будинку чи офісу, не примхливе, і вимагає мінімального догляду.

Родинний диплом
Якщо молодята великі шанувальники свого роду і любителі історії, одним з найкращих подарунків для них стане родинний диплом. Він розповість все про їх прізвища: історію, походження, значення. Правда, коштує такого роду презент не дешево. Все залежно від складності роботи і оформлення.

Фотофільм
Ще один варіант оригінального подарунку – ексклюзивний фотофільм, що складається з добірки фотографій молодят записаних на будь-який сучасний носій інформації (наприклад, DVD-диск). Виготовити такий фільм можна практично в кожній фотоагенції чи самостійно (оволодівши навичками роботи в монтажній програмі). Справа лишається за малим, підібрати і під будь-яким приводом виманити найцікавіші фотографії молодят.

Добірка дисків з фільмами
Якщо вам добре відомі уподобання подружжя в плані кінематографу, можна зробити добірку дисків з їх улюбленими фільмами. Наприклад, можна подарувати улюблені серіали подружжя чи декілька дисків з фільмами, де знімався їх улюблений актор.

Медалі
В якості оригінального подарунку закоханим, можна піднести дві іменні медалі чи монети ручної роботи. Цікаві сувеніри можна прикрасити портретами закоханих, красивим побажанням, символом весілля двома кільцями. Все залежить від вашої фантазії та переваг молодят. Такого роду подарунок стане хорошим талісманом і оберегом сімейного життя наречених.

Картину
Якщо вам відомо, що молодята добре розбираються в живопису і просто не уявляють своє життя без мистецтва – подаруйте їм красиву картину. Головне підібрати потрібний сюжет чи намалювати полотно під замовлення.

Подарунок власними руками
Якщо ви обмежені в фінансах, а при виборі подарунка хочеться бути оригінальним, можна на певний час перевтілитися в сімейного дизайнера і зробити подарунок власними руками. Областю для вашої творчості повинна стати, звичайно ж, спальня. Недорогий практичний предмет інтер’єру – бра, настінну лампу, годинник, можна за допомогою фантазії перетворити в ексклюзивний і стильний предмет. Для цієї мети годяться всі засоби: аплікації з фотографій подружжя, їх імена, органза, стрази і т.п. І навіть якщо серед подарунків на весілля будуть декілька однакових ламп, ваш подарунок точно буде в єдиному екземплярі.

Подарунки, яким будуть завжди раді:
– нерухомість;
– автомобіль;
– сертифікати на право власності;
– злитки золота та срібла;
– ювелірні вироби;
– техніка й електроніка.

Що не варто дарувати
Вважається поганою прикметою дарувати молодятам ножі, виделки і ложки, голки і дзеркала, які згідно забобонам приносять в будинок сварки і образи. Наручні та настінні годинники – до швидкого розставання закоханих. Якщо ви забобонна людина, подаруйте що-небудь інше чи візьміть монетку в обмін на весільний подарунок.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля