Головна | ПОБУТ → Як підготуватися до весілля

Як підготуватися до весілля

Як підготуватися до весілля

Весілля – це один з найурочистіших, але в той же час і дуже складних та відповідальних днів у житті кожної пари. Безкінечний потік справ, постійний пошук необхідного приладдя для весілля, клопоти пов’язані з підготовкою вимагають багато сил та енергії. Як підготуватися до весілля і не упустити всіх важливих деталей?

Готуйтеся заздалегідь
Підготовка до весілля – тривалий та кропіткий процес, тому її краще розпочинати за місяць-другий до весілля. Для початку, заведіть щоденник і запишіть у ньому список всіх необхідних справ. На кожен день має припадати не більше 3-4 завдань. Інакше ви можете просто заплутатися.

Підготуйте список гостей
Не слід запрошувати на весілля занадто багато гостей, крім того, це повинні бути близькі родичі та рідні люди. Виходячи зі списку, ви зможете визначитися із закладом, в якому відбуватиметься весілля. Щоб насолодитися своїм святом в повній мірі визначте відповідальну людину, яка буде зустрічати гостей.

Виберіть приміщення
Не потрібно замовляти величезних їдалень, зупиніть свій вибір на затишному і комфортному ресторані. Обов’язково закуповуйте продукти самостійно, не довіряйте цей процес стороннім особам. Беріть участь у підготовці меню і більше того, в процесі приготування весільних страв на кухні повинен бути присутнім ваш представник.
Також ви можете домовитися з адміністратором закладу про свої продукти: алкоголь, фрукти, м’ясні вироби і т.д. Звісно, принести все своє вам не дозволять, але якщо підуть на поступки і дозволять принести хоча б алкоголь і фрукти, то ви вже добре заощадите.

Оздоблення весільного залу
Для того щоб не розчаруватися в пишності залу для проведення весілля, заздалегідь обговоріть це питання з аніматором. Ви повинні чітко знати, скільки і які плакати будуть розвішані, де будуть розташовуватися повітряні кульки, в який час вистрілить конфетті.
При оздобленні весільного залу також можна заощадити, замовивши його не в весільному салоні, а в магазині, який спеціалізується на святковій атрибутиці.

Оберіть спеціалізований магазин
Для купівлі весільних аксесуарів краще вибрати магазин, який спеціалізується виключно на весільних послугах. У ньому, як правило, працюють досвідчені співробітники, які допоможуть вам зробити потрібний та правильний вибір. Вибір магазину може бути зумовлений порадами знайомих чи самостійним пошуком в Інтернеті.

Вибір сукні
Не слід вибирати дуже пишну сукню, вона викликатиме у вас дискомфорт при посадці в автомобіль, при виході з нього та під час перебування у весільному залі. Віддайте перевагу легкій сукні без кілець, і ви відчуєте себе «повітряною» красунею, при цьому не так сильно втомитеся в цей урочистий день.
Не потрібно яскравого макіяжу, ви і так молоді та привабливі – просто підкресліть природну красу. Високі зачіски XVII століття не для молодої дівчини, зупиніть вибір на модних весільних зачісках і постарайтеся не використовувати накладні локони. Будьте природною!
Не виключайте можливості того, що підходящої сукні по своїй фігурі та фінансовим можливостям ви можете просто не знайти. У такому випадку варто звернутися до кравця, який спеціалізується на пошитті одягу подібного роду.

Вибір костюму
Віддайте перевагу світлим тонам, вони додадуть вам солідності і впевненості в собі. Не забудьте про білу квіточку чи білосніжний куточок в кишеньці. При виборі костюму намагайтеся вибирати його по своїй фігурі. Комусь підійде «приталений», а комусь класичний крій. Зачіска не повинна бути занадто короткою, тому стрижку краще робити за тиждень до весілля.

Виберіть тамаду
В наш час жодне весілля не обходиться без ведучого. Сценарій весілля та його атмосфера багато в чому залежить саме від нього, тому вибір тамади – дуже відповідальний крок. Зберіть відгуки у друзів – молодят, можливо, вони порадять вам «путнього» ведучого. Обов’язково поговоріть з ним, ознайомтеся із запропонованими конкурсами, жартами, гумористичними сценками.

Виберіть фотографа
До вибору весільного фотографа слід підійти з особливою увагою. У цьому випадку необхідно ознайомитися з портфоліо, оцінити фотографії з попередніх весіль і зробити пробну фотосесію. Досвідчений фотограф ніколи не відмовить вам у цьому, а навпаки, буде радий показати рівень своєї майстерності.

Замовлення весільного кортежу
Колона повинна включати не менше п’яти, але і не більше десяти автомобілів. Бажано підбирати моделі одного калібру – вітчизняні чи іноземні марки, в цьому випадку кортеж буде виглядати гармонійно. Також поцікавтеся, чи не зможуть взяти участь у перевезенні молодят, свідків, гостей ваші родичі.
Майте на увазі, що машини представницького класу коштують дещо дешевше, ніж популярні для таких заходів лімузини. При замовленні машини на 3 години та більше ви можете просити знижку.
Заздалегідь продумайте, в якому напрямку буде рухатися автоколона, скільки мостів ви бажаєте об’їхати і на якому зупинитися для розпиття шампанського та проведення традиційного ритуалу – закриття замка.

Викуп нареченої
Розробіть сценарій викупу нареченої і роздайте своїм подругам. Нехай це буде чітко спланований процес, він краще, ніж імпровізація. Не слід занадто довго мучити гостей і просити багато грошей, це може залишити погані враження.

Дрібниці
Під час підготовки до весілля – найголовніше не забути важливі дрібниці, без яких не можна обійтися. Можливо, ви вже все купили, але ще один раз повторити можна: запрошення для гостей,стрічки для свідків і пам’ятних місць, букет для нареченої, бутоньєрку для нареченого, замки, кілька пляшок шампанського з собою і найголовніше – кільця.

Постарайтеся слідувати порадам запропонованим вище і ви не «загрузнути» в величезному потоці турбот і клопотів, що виникають в процесі підготовки до весільної церемонії.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля