Головна | ПОБУТ → Як позбутися тарганів у квартирі

Як позбутися тарганів у квартирі

Як позбутися тарганів у квартирі

Таргани зустрічаються у багатьох старих будинках, але у зв’язку з їх всюдисущістю і живучістю їх можна зустріти навіть в новобудовах. На жаль, вони з’являються не тільки там, де господарі приділяють недостатньо уваги порядку, але й можуть перебиратися від сусідів і розмножуватися вже у вашому домі.

Позбутися тарганів у квартирі нелегко, але все ж таки реально і ми розповімо, як саме їх можна виселити з вашого будинку.

Ясна річ, для виведення тарганів необхідно підтримувати ідеальну чистоту в будинку, особливо на кухні. У той же час мало кому відомо, що улюблене місце цих противних комах біля санвузлів, тобто в тих місцях, де вони можуть отримувати вологу для пиття. Цікаво, що тарганам для існування потрібна не стільки їжа, скільки вода, отримувати яку вони можуть в раковині, унітазі і навіть у квітковому горщику. Саме тому дуже важливо стежити за тим, щоб всі поверхні були ретельно протерті, і ніде не залишалося ані краплі води.

Для боротьби з тарганами можна використовувати як готові засоби, придбати які можна без проблем в магазинах і ветеринарних аптеках, так і засоби домашнього приготування. Нижче ми розглянемо найбільш дієві засоби, що дозволяють швидко і головне без шкоди для організму людини позбутися тарганів.

Які засоби краще купити для боротьби з тарганами

Сьогодні існує чимало дієвих засобів для боротьби з тарганами, застосовувати які слід строго за інструкцією. Деякі з них можуть несприятливо впливати не тільки на тарганів, але і шкодити здоров’ю людей, що живуть у квартирі. Отже, для боротьби з тарганами можна придбати такі засоби:

• Гелі («Раптор», «Дохлокс», «Ліквідатор», «Кілер») вважаються найбільш ефективними, оскільки ефект буде помітний вже через 3-5 діб. Гель потрібно наносити невеликими краплями по периметру приміщення уздовж плінтуса, причому відстань між краплями має становити приблизно 10 см.

• Пастки-приманки («Раптор», «Рейд», «Комбат») привертають до себе цікавих комах. Всередині кожної пастки є отрута, яку таргани розповсюджують між собою. Приклеївши за допомогою липучки таку пастку, вже через тиждень можна насолоджуватися відсутністю тарганів у квартирі.

• Аерозолі («Рейд», «Байгон») слід використовувати особливо обережно. Їх вмістом слід обприскувати місця скупчення тарганів. Ефект не такий як у перших двох засобів, але все ж таки тарганів у будинку стане менше.

• Крейди проти тарганів («Титанік», «Машенька»). Один раз на тиждень такою крейдою потрібно пройтися по всіх плінтусах і одвірках. Якщо тарганів у квартирі небагато, то позбутися від них за допомогою крейди можна буде приблизно за місяць.

Позбавляємося від тарганів домашніми засобами

Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося вивести тарганів за допомогою вищеописаних засобів, тоді варто спробувати приготувати отруту самостійно. Ми пропонуємо вам кілька ефективних рецептів, застосування яких дозволить позбутися всіх тарганів не пізніше ніж через місяць.

• Взяти курячі яйця і варити їх не менше 6 годин, потім вийняти жовтки і розтерти їх з борною кислотою. Скачати щільні за консистенцією кульки і розкласти їх на кухні та у ванній.

• Борною кислотою густо обсипати вентиляційні отвори, раковини, унітаз, відро для сміття, плінтуси. Не варто боятися переборщити, оскільки борна кислота нешкідлива для людини.

• Коли в будинку є таргани, мити підлогу потрібно лише з додаванням нашатирного спирту, який згубно впливає на комах.

• Взяти глибоку ємність, налити у неї пиво і змастити краї вазеліном. Залишити на ніч у кухні. Зранку ви побачите скільки затонулих «любителів пива» буде в ній.

Позбавлення від тарганів у квартирі – процес досить тривалий, але все ж таки за допомогою наших порад і підтримання чистоти в будинку вам вдасться позбавитися від них на тривалий час.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля