Головна | ПОБУТ → Як правильно закуповувати продукти на Новий Рік

Як правильно закуповувати продукти на Новий Рік

Як правильно закуповувати продукти на Новий Рік

Перед Новим роком у нас, як правило, піднесений настрій, наші бажання загострюються і ми махаємо рукою на всі умовності і заборони, яких дотримувалися протягом тривалого часу. Саме в цей період ми схильні на необдумані покупки та зайві витрати і тільки після свят ми хапаємося за голову і докоряємо собі за таке легкодумство.

Чи можна уникнути подібних витрат і як це зробити? Можна, якщо дотримуватися простих правил походу до магазину.

• До магазину слід йти зі списком продуктів, який вас обмежить і не дозволить купити нічого зайвого.

• До магазину потрібно йти ситими: коли ви приходите голодними, то берете все, що трапиться вам під руку. Вам здається, що ви хочете все і прямо зараз. Магазини, знаючи про цей психологічний аспект людини, спеціально безпосередньо на вході розташовують найпривабливіші з точки зору голодної людини відділи – кондитерські та ковбасні відділи, відділи з готовими напівфабрикатами. Все це запаморочливо пахне і ви, не довго думаючи, набиваєте повний візок ароматної продукції.

• Трапляється, що ви і список склали і прийшли ситими, а все-одно набираєте купу всього – за звичкою. У цьому випадку, для того, щоб підстрахуватися і не накупити зайвого, беріть із собою обмежену кількість грошей. Перед походом до магазину порахуйте приблизну вартість всіх продуктів із вашого списку і візьміть тільки потрібну суму.

• Ні для кого давно не секрет, що в нашій країні під Новий Рік можуть «викинути» на полиці залежаний товар, тому потрібно звертати увагу на терміни його зберігання. Ваша уважність може допомогти вам уникнути зайвих витрат.

• До магазину необхідно йти заздалегідь. У цьому випадку полиці гарантовано будуть заповнені продуктами і вам не доведеться вихоплювати останню баночку зеленого горошку з рук інших людей. Крім того, ви зможете спокійно і обдумано підійти до процедури покупки і брати тільки те, що вам дійсно потрібно.
Коли в передостанні дні в магазинах настає ажіотаж і люди хапають з полиць усе, що там залишилося, то й ми волею-неволею починаємо повторювати за ними. Філософія проста: краще мати те, що залишилося, ніж зовсім нічого.
До того ж ніхто не застрахований від того, що щось може забути купити (особливо якщо ви не склали список необхідних продуктів). І якщо ви вчасно виявили цей прикрий факт, то у вас ще є час на повторний похід до магазину, а якщо ні, то доведеться вам переглянути своє новорічне меню.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля