Головна | ПОБУТ → Як правильно зав’язати краватку (галстук)

Як правильно зав’язати краватку (галстук)

Як правильно зав’язати краватку (галстук)

Інколи зав’язування краватки стає великою проблемою для багатьох чоловіків.

На сьогодні існує велика кількість способів зав’язування краватки. Але як показує практика, далеко не кожен чоловік може з легкістю і без використання наочних схем зав’язати краватку. Хоча не все так складно, як здається на перший погляд!

Для того, щоб будь-хто з вас зміг у цьому переконатися, покажемо кілька основних способів, як зав’язати краватку. Вони неодмінно допоможуть підібрати найбільш зручний для вас і вашого події спосіб.

Спосіб №1. Простий вузол

Це найпростіший спосіб зав’язати краватку. Ідеально підходить для чоловіків у яких завжди обмаль часу, а також для тих, хто тільки вчиться це робити! Майте на увазі, що простий вузол незважаючи на всю свою простоту повинен виглядати акуратно і бути без складок.
Простий вузол

Спосіб №2. Універсальний вузол

Якщо попередній спосіб – найпростіший, то цей – найпопулярніший серед інших. Ідеально підходить для краваток з шовку (стандартної ширини), а також широких і вузьких краваток. Спробуйте, можливо, і вам теж цей спосіб буде більше до душі.
Універсальний вузол

Спосіб №3. Елегантний вузол

Тут назва говорить сама за себе. Використовуючи цей спосіб ви зможете домогтися самого красивого і елегантного вузла! А що ще потрібно для того, щоб, наприклад, зробити належне враження на важливих ділових партнерів або вразити свою кохану жінку?!
Елегантний вузол

Спосіб №4. Віндзорський та напіввіндзорський вузли

Якщо ви – прихильник строгого стилю, то ці два різновиди зав’язування краватки вам напевно сподобаються і стануть у нагоді.

Віндзорський вузол являє собою широкий трикутний вузол, що, як правило, використовується в офіційних ситуаціях. Ідеально підходить до широкого коміру. Віндзорський вузол виглядає дуже ефектно але категорично не підходить для краваток з щільною тканиною-підкладкою, бо вся конструкція вийде занадто масивною.

Напіввіндзорський вузол являє собою середній по ширині трикутний вузол з більшою ноткою офіційності. Ідеально підійде на всі випадки життя! Найкраще підійде до сорочок, які мають класичний комір. Також цей вузол найбільш оптимальний для широких краваток з тонких і середніх по щільності тканин.
Віндзорський та напіввіндзорський вузли

Ще декілька правил:
– Довжина краватки в зав’язаному вигляді повинна бути такою, щоб краватка прикривала пряжку ременя.
– Ширина краватки, а також вибір способу її зав’язування повинні залежати не тільки від фасону піджака, але і від фактури самої краватки. Оптимальна ширина краватки – 7-9 см.
– Вузол краватки обов’язково потрібно робити тугим, зайві складки або неміцно закріплений вузол – неприпустимі явища.
– Найкраще зав’язувати краватку прямо на комірі, а не в руках, як це люблять робити деякі чоловіки. Інакше пропорції можуть бути порушені і вузол не вийде чітким і щільним.
– Зав’язувати краватку варто обережно, щоб не розтягнути тканину. Будь-який вузол потрібно зав’язувати обережно, щоб не перетягнути тканину.

Яким чоловікам які способи зав’язати краватку підходять?
– Широкі вузли ідеально підходять великим чоловікам з широким обличчям і потужною шиєю (наприклад, Віндзорський вузол).
– Невеликі акуратні вузли рекомендовані чоловікам худорлявої статури (простий або напіввіндзорський вузли).

Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб і будьте на висоті!

А ще можете переглянути відео, де ви побачите, як правильно зав’язувати краватку. У ролику зібрані всі варіанти зав’язування краватки: простий вузол, універсальний, гранчестер, віндзорський і напіввіндзорський вузли. Якщо ви не розібралися зі схемами зав’язування вузлів, то обов’язково подивіться дане відео.

Коментарі до запису "Як правильно зав’язати краватку (галстук)"

Подивитись останні коментарі
  1. Ну нарешті я самостійно навчився зав’язувати краватку! Дякую!

  2. Дякую за дійсно корисну інформацію!

  3. Дякую за інформацію! Тепер я навчився зав’язувати краватку універсальним вузлом.

  4. Дякую, терміново необхідно було зав’язати краватку і ви мені допомогли. Елегантний вузол получився з першого разу, на зустріч не запізнився і був в доброму настрої.

  5. Раніше приходилось зав’язувати, але призабув. Дякуючи цій інформації згадав. Дуже дякую!

  6. Хорошая и очень полезная инструкция. Я думаю она пригодится многим. Я уже применила эти знания на практике потому как мой парень часто покупает галстуки.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля