Головна | ПОБУТ → Як привести себе в порядок після безсонної ночі

Як привести себе в порядок після безсонної ночі

Як привести себе в порядок після безсонної ночі

Як би старанно ви не дотримувалися режиму дня та ночі і наскільки б обізнані про користь здорового сну не були, але часом обставини складаються так, що замість необхідних 7-8 годин сну вдається поспати кілька годин, часом і менше.

А наступного дня заплановано заходи, присутність на яких необхідно супроводити належним зовнішнім виглядом. У таких випадках вкрай важливо поспати хоч трохи. Якщо ви стоїте перед вибором, лягати в ліжко на кілька годин або не лягати взагалі, однозначно робіть вибір на користь першого. Тільки заведіть будильник, а краще декілька.

Прокинувшись від короткого сну, присвятіть ранкові півгодини тому, щоб привести в порядок свій зовнішній вигляд.

Очищення шкіри
В ідеалі краще зробити це перед сном, а потім повторити вранці. Значення цієї дії полягає в тому, що через очищену від декоративної косметики і/або сальних виділень шкіру організм покидають токсини. Процес цей менш активно, але все ж таки буде проходити і в разі, якщо шкіра не була очищена перед сном. В останньому випадку важливо видалити і ороговілий верхній шар шкіри, і сліди самоочищення. Використовуйте скраб – так ви видалите і відмерлі клітини, і залишки косметики, очистите пори і наситите шкіру киснем.

Зволоження та живлення шкіри
На очищену шкіру доцільно нанести крем і ввібрати його круговими рухами. Це освіжить зовнішній вигляд, а користь буде помітна і на рівні невловимих оком процесів. Якщо є можливість охолодити крем або влітку ви зберігаєте його в холодильнику, ефект буде ще більш відчутний. Цю процедуру, як і заходи по очищенню шкіри, краще провести не тільки з обличчям, а й з усім тілом.

Знищення слідів безсонної ночі
Про те, що напередодні мала місце безсонна ніч, зазвичай повідомляють синці і набряки під очима, їх почервоніння. Щоб зняти набряклість, прикладіть на 10 хвилин кільця свіжих огірків або заварені теплою водою пакетики чаю. Щоб приховати синюшність, використовуйте консілер. Щоб повернути білизну очного яблука, застосуйте судинозвужувальні краплі, рекомендовані до використання для втомлених очей або при частій роботі за комп’ютером.

Макіяж
Безсонна ніч – це не привід для яскравого макіяжу на весь день. Блакитні або фіолетові тіні підкреслять наявність синюшності під очима, зелені – підкреслять почервоніння очей. Звісно, не варто привертати зайву увагу до втомлених очей (максимум, що можна зробити, нанести пастельні тіні і туш), а тому краще зробити акцент на губах. Не виснажуйте шкіру зайвими шарами тональних засобів (використовуйте хайлайтер і рум’яна, щоб приховати блідість і видимі вади), а краще захопіть з собою флакон термальної води, якою ви періодично будете освіжати вигляд.

Ранкові заходи для «реанімації» організму після безсонної ночі неодмінно повинні включати в себе і підбадьорливі процедури.

Контрастний душ
Це чудовий спосіб і прокинутися, і здобути гожий зовнішній вигляд. Не потрібно виснажувати себе надто низькими температурами, якщо раніше ви не практикували загартовування. Підбадьорити і оздоровити організм потрібно мінімальною, але комфортною, температурою. Щоб позбутися сонливості зробіть три зміни температури «тепла – прохолодна», важливо закінчити процедуру саме низькою температурою, щоб закріпити ефект від пробудження.

Аромотерапія
Правильно підібрані запахи бадьорять і тонізують. У даному випадку рекомендовані м’ятні і цитрусові аромати. Ефірні масла або відповідний гель для душу можна використовувати під час водних процедур. Можна застосувати ці знання при плануванні сніданку – випити м’ятний чай або апельсиновий сік.

Рух
Фізичні навантаження сприяють пробудженню, і якщо у вас посеред дня з’являться півгодини вільного часу, використовуйте їх для пробіжки або спортивної розминки. Піші прогулянки на свіжому повітрю посприяють насиченню мозку киснем, що також проявиться в бадьорому стані духу.

Ритмічна музика
Не дозволить заснути в певні моменти – навушники у вухах або включена магнітола в автомобілі стануть чудовим вирішенням проблеми.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля