Головна | ПОБУТ → Як швидко помити мікрохвильову піч

Як швидко помити мікрохвильову піч

Як швидко помити мікрохвильову піч

Сучасний побут неможливо уявити без мікрохвильової печі, яка міцно облаштувалася на наших кухнях. За допомогою мікрохвильовки можна розігріти вже приготовлені страви, розморозити заморожені продукти і швидко приготувати щось смачненьке і дієтичне.

Як і будь-який інший побутовий кухонний прилад, мікрохвильова піч вимагає турботи і догляду, що виражається в очищенні внутрішньої камери від продуктів згорання.

У процесі приготування в мікрохвильовці, деякі продукти можуть розбризкатися чи навіть вибухнути.

Якщо мікрохвильова піч оснащена грилем, який нерідко використовується під час приготування страв, внутрішні стінки камери дуже часто забруднюються.

Мало яка господиня любить мити мікрохвильову піч. Сам процес миття не особливо зручний, до того ж, страшно що-небудь ненавмисно пошкодити. На додаток до всього, якщо піч не вимити відразу після експлуатації (чого зазвичай не відбувається), і жир засихає на стінках камери, її доволі таки не просто очистити.

Очищуючи мікрохвильову піч, не можна використовувати препарати, що містять кислоту та абразивні пасти, щоб не завдати шкоди внутрішньому покриттю камери. Що ж тоді робити?

Існує один простий, але ефективний спосіб, який вже багато років застосовується на практиці багатьма господинями. У посуд, придатний для використання в мікрохвильовій печі, наливаємо воду (знадобиться близько двох склянок), нарізаємо часточками лимон і опускаємо його в ємність з водою. Ставимо підготовлену ємність в камеру мікрохвильовки і включаємо в режимі найбільшої потужності таймер на 10-20 хвилин (гриль включати не потрібно).

В процесі нагрівання води, жир і бруд розмокають, а лимон усуває неприємний запах у камері.

Коли піч відключиться, розм’якшений бруд можна доволі легко стерти м’якою ганчіркою. Якщо жир і бруд присохли занадто сильно, і не змогли розм’якшитися досить добре, капніть на губку трохи засобу для миття посуду, обробіть забруднення, і залиште на деякий час. Потім знову протріть їх м’якою ганчіркою.

Господиням, яких не влаштовують народні засоби, можна порекомендувати спеціальні, призначені для очищення внутрішніх камер мікрохвильовок, спреї чи гелі.

Засобом обробляється поверхня камери, після чого її протирають м’якою серветкою. Якщо бруд присох занадто сильно, нанесений засіб слід залишити на деякий час і тільки потім приступати до очищення камери.

Можна скомбінувати обидва методи, спочатку прокип’ятивши в камері печі воду, а потім скориставшись спеціальним очищувальним засобом.

І, наостанок, декілька порад для господинь, які допоможуть уникнути деяких проблем із забрудненнями.

Продукти, які можуть «вибухати», в процесі розігрівання і приготування слід накрити кришкою.

Купіть в магазині спеціальну поліпропіленову кришку для мікрохвильової печі, оскільки після її використання вона без проблем відмиється. Застосування подібної кришки запобігатиме висиханню страв, вона має отвори для виходу пари. Однак, якщо страви готуються на грилі, використання такої кришки неприпустимо.

Продукти зі шкіркою, яєчні жовтки, курку перед приготуванням слід проколоти в декількох місцях, щоб уникнути вибуху.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля