Головна | ПОБУТ → Як відкрити вино без штопора

Як відкрити вино без штопора

Як відкрити вино без штопора

Мабуть, у багатьох людей виникала ситуація, коли вони купили пляшку вина, проте забули подбати про штопор. Тоді всіх присутніх на вечірці починає турбувати питання, як швидко відкрити вино без штопора і не пошкодити пляшку. Адже душа бажає свята, а заповітний напій поки що недоступний. Чоловік, який знає, як це зробити, завжди може справити враження на протилежну стать, оскільки в компанії саме жінок найчастіше п’ють вино.

Способи відкрити вино без штопору:

1. Проштовхнути пробку всередину. Для початку на саму пробку кладуть монету, щоб рівномірно розподілити тиск на пробку і пальцем чи чимось твердим намагаються проштовхнути її всередину пляшки. Але потрібно мати достатньо сили, щоб скористатися цим способом, він підходить далеко не для всіх.
Ще можна використати напір води з під крану. Горлечко з пробкою підносять до крану і відкривають воду, пробка починає повільно рухатися вниз. Однак тут важливо не проґавити момент, коли слід перекрити воду, інакше будете пити вино, розведене водою.
Сюди ж можна віднести і спосіб виколупування пробки (пилочкою чи іншим гострим і тонким предметом), але тоді крихти від неї в напої неминучі.

2. Вибити. У даного способу є кілька різновидів. По-перше, можна наповнити вщерть пластикову пляшку водою і її середньою частиною наносити ритмічні удари по дну пляшки з вином. Пробка буде повільно виходити назовні.
По-друге, можна прикласти до стіни товсту книгу (для пом’якшення удару) і стукати дном пляшки по цій книзі. Особливо добре використовувати цей спосіб, коли у пляшки з вином увігнуте всередину дно, тоді пробка почне рухатися вже після декількох несильних ударів. Цей спосіб можна також застосувати, використовуючи чоловіче взуття з широким каблуком – вставляємо в взуття пляшку і стукаємо по стіні.
Подивіться відео цього способу відкриття вина без штопору

Досвідчений чоловік може вибити пробку і без стіни, б’ючи долонею по дну пляшки.
У всіх різновидах цього способу головне уважно стежити за пробкою, якщо вона вилетить повністю, то напій проллється. Краще вибити пробку до середини, а потім витягнути її руками.

3. Викрутити. Таким способом відкривають пляшки домашні майстри, які мають при собі інструмент. Спочатку викруткою в пробку до середини вкручується шуруп (саморіз), а потім плоскогубцями (кліщами) за вкручений шуруп витягується пробка. Саморобний штопор дуже ефективний, щоправда, потрібні інструменти під час застілля є далеко не у всіх.
Можна використати перочинний ніж: його чим глибше врізають в пробку та складають під кутом в 90 градусів. Саморобний штопор готовий. Залишається тільки обертальними рухами витягнути пробку з пляшки.

Використати шуруп та плоскогубці

4. Відбити горлечко. Хоча цей спосіб добре відомий, але ми не рекомендуємо його використовувати, оскільки завжди є ризик порізатися склом. Причому не тільки під час відкриття пляшки, але й потім, коли вино починають пити, адже мікроскопічні шматочки скла можуть потрапити в сам напій.

5. Замовити штопор службою таксі. Зараз через таксі можна купити практично все. Зателефонуйте на будь-яку службу і зробіть замовлення, вже через кілька хвилин ваші проблеми з відкриттям вина будуть повністю вирішені. До того ж вам не доведеться щось придумувати.

І хоча, як ви бачите, способів відкрити пляшку вина без штопору досить багато та все-таки краще один раз витратитися і купити собі штопор. Якщо у вас ще немає цього потрібного пристрою, то радимо вам найближчим часом його придбати. Ну а як відкривали вино ви? Пишіть в коментарях, можливо, ми знайдемо ще кілька оригінальних і практичних способів.

Коментарі до запису "Як відкрити вино без штопора"

Подивитись останні коментарі
  1. При відкриванні вина з допомогою взуття – головне не розбудити сусідів!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля