Головна | ПОБУТ → Як вибрати ананас

Як вибрати ананас

Як вибрати ананас

Екзотичні фрукти вже давно перестали бути дивиною в наших магазинах. На прилавках можна зустріти не тільки манго, кокоси, ківі, а й такі незвичайні фрукти, як помело, папайя, маракуйя, пітайя, лічі, фейхоа та багато інших. Але не дивлячись на те, що багато заморських фруктів і овочів вже не рідкість у наших магазинах, ми так і не навчилися їх правильно вибирати.

Одним з найбільш відомих екзотичних фруктів є ананас, про який і піде мова в цій статті. Звичайно ж, багато хто воліє купувати консервовані ананаси, які вже нарізані кружечками або шматочками. Але свіжий плід завжди містить більше корисних речовин ніж консервований. Спробуємо розібратися в тому, як вибрати ананас правильно, щоб купити дійсно стиглий і якісний фрукт.

Для початку варто відзначити важливий факт. Більшість заморських фруктів, що надходять у наші магазини, зривають ще недозрілими. А достигають вони по шляху від плантації до нашого столу. У магазині може опинитися як плід нормальної стиглості, так і недостиглий або перестиглий. Тому до покупки екзотичних фруктів потрібно поставитися особливо уважно.

Отже, ви прийшли в магазин, щоб купити ананас. На які особливості треба звернути увагу при виборі цього незвичайного фрукта?

• У бадиллі ананаса повинне бути відсутнє сухе листя, воно повинно бути зеленим, щільним і густим. Спробуйте смикнути один з листів, якщо він висмикнув без проблем, значить плід дозрів.

• Зверніть увагу на шкірку ананаса. Вона повинна мати рівномірне забарвлення без плям. Якщо плями є – плід перезрілий. Крім того, шкірка повинна бути достатньо твердою з лусочками однакового розміру. Тільки такий фрукт буде дійсно стиглим. Занадто м’яка шкірка – ознака того, що плід почав псуватися. А зелена шкірка означає, що ананас не дозрів.

• При виборі ананаса, так само як і при виборі кавуна, потрібно постукати по плоду. Глухий звук означатиме, що фрукт стиглий, якщо ж пролунає порожній звук – плід вже перезрів.

• Запах ананаса повинен бути приємним і легким. Сильний аромат, що йде від фрукта, особливо якщо ви ще не встигли його розрізати, може означати, що ананас вже заграв.

• Вдома розріжте плід і подивіться на колір його м’якоті. Насичений жовтий колір має м’якоть стиглого ананаса, якщо м’якоть бліда -плід не дозрів.

• Якщо ви бачите в магазині ананаси за різною ціною, то, швидше за все, вони доставлялися різними способами. Дорогі плоди – літаком, а дешевші – морем. У даному випадку краще всього буде вибрати дорожчий плід, він, найімовірніше, дійсно буде смачним і стиглим.

Після того, як ви розрізали ананас вдома, потрібно зберігати його при кімнатній температурі, оскільки цей заморський фрукт не любить холоду. У холодильнику ж він може швидко втратити свій аромат.

Стиглий і смачний ананас прикрасить будь-який святковий стіл, а також чудово буде поєднуватися з іншими продуктами в салатах і гарячих стравах. Бажаємо вам вдалої покупки!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля