Головна | РІЗНЕ → Біг для схуднення

Біг для схуднення

Біг для схуднення

Якщо ви поставили перед собою мету – схуднути, скинути кілька зайвих кілограмів, є кілька способів добитися поставленої мети. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Наприклад, операція ліпосакції може здаватися самим швидким і ефективним способом стати стрункішим, але не можна забувати про можливі побічні ефекти і про те, що це хірургічне втручання. До того ж, витрати на операцію будуть досить значними.

Біг допомагає схуднути

Є спосіб схуднення, який підходить абсолютно всім і абсолютно безкоштовний. Ви знаєте, що можна схуднути від бігу? Схуднути, бігаючи, під силу кожній людині, якщо дотримуватися певних правил:

Біг, щоб схуднути, повинен бути регулярним. Якщо ви зробили пробіжку два рази на місяць, до бажаного результату це не приведе. Біг для схуднення не менше двох разів на тиждень – ось, що змусить ваш організм перебудуватися і позбутися від зайвих жирових запасів.

• Швидкість бігу не повинна бути високою, краще тримати її близько 6 кілометрів на годину, бігти краще підтюпцем. Наскільки вам підходить швидкість, з якою ви біжите, можна визначити по пульсу. Якщо він перевищує 150 ударів на хвилину, то швидкість треба знизити. Серце повинно працювати стабільно і спокійно, перевантаження зовсім ні до чого.

• Перший місяць біг для схуднення повинен бути не менше 1-2 кілометрів, це достатня відстань для того, щоб організм звичайної людини відчув і адаптувався до невеликого навантаження. Заодно перевірите свій стан. Якщо є болі або якісь проблеми зі здоров’ям, що перешкоджають подібним заняттям, вони обов’язково себе проявлять.

• Якщо процес адаптації протягом першого місяця пройшов нормально, то через місяць можна поступово перейти на 3-4 кілометри за одну пробіжку. До цього часу ви, скоріш за все, почнете отримувати справжнє задоволення від своїх занять.

• Щоб більше пропотіти під час пробіжки, бігайте в вітрозахисному костюмі, який не пропускає вологу. Шлаки і надлишки рідини в організмі виходять саме через піт, чим більше рідини з вас вийде, тим краще.

• Пити відразу після тренування ні в якому разі не можна. Можна тільки прополоскати рот. Пити краще не менше, ніж через 1 годину після закінчення ваших занять. Точніше кажучи, не можна пити за 2 години до тренування і протягом 1 години після нього.

• Біг допомагає схуднути тільки при дотриманні правильного харчування, не можна їсти жирну, гостру їжу, солодке. Їжте більше білків, фруктів і овочів. Якщо туга по солодкому не дає спокою, можна з’їсти трохи фініків.

• Схуднути, бігаючи, легше, якщо їсти менше солі. Вона перешкоджає виведенню води з організму.

Як схуднути за допомогою бігу, найкраще розкажуть ті, хто сам через це пройшов. Спільним для всіх є момент, приблизно через 2 місяці після початку занять, коли вага, замість того, щоб знизитися, навпаки, підвищується на 1-2 кілограми. Лякатися цього не варто. Це певний етап, так влаштований людський організм. Частина жирових запасів переробляється в м’язову масу. М’язи важать набагато більше, ніж жирова тканина. Звідси і збільшення ваги. Але ж вашою метою був – біг, щоб схуднути, м’язи ніг були в постійній роботі. Зникла в’ялість, підтяглася шкіра, ноги стали пружними і міцними. Скоро ви самі зможете розповідати друзям, як схуднути за допомогою бігу.

Тепер ваш організм заряджений на оновлення, він буде поступово позбуватися від зайвих жирових запасів. Приблизно після 3 місяців занять, ви побачите результат своєї праці. Тепер вас почнуть запитувати, як схуднути від бігу.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля