Головна | РІЗНЕ → Чи можна фарбувати волосся під час вагітності

Чи можна фарбувати волосся під час вагітності

Чи можна фарбувати волосся під час вагітності

Вагітність це один із періодів у житті будь-якої жінки, який викликає хвилювання. Чимало з нетерпінням чекають цієї пори, а її настання сприймають як диво. При цьому, кожна жінка хоче виглядати привабливо і ефектно як ніколи, щоб на неї звертали увагу і милувалися не тільки її зростаючим животиком, але також її доглянутою і приємною зовнішністю. І в цей же час найголовнішим бажанням залишається народження здорового і міцного малюка. Саме перед таким вибором і постають майбутні матусі, які замислюються, а чи можна фарбувати волосся під час вагітності?

До цих пір немає однозначної відповіді на це запитання. Одні стверджують, що така процедура абсолютно нешкідлива і не може ніяк нашкодити ні мамі, ні її майбутньому чаду. Інші категорично проти фарбування протягом всього періоду виношування дитини. Посилаються при цьому на різні забобони і на можливе завдання шкоди плоду.

Давайте зіставимо всі плюси і мінуси та спробуємо дати найбільш повну відповідь на запитання: «Чи можна фарбувати волосся під час вагітності

Зі слів деяких вчених, фарбувати волосся під час вагітності не рекомендується, оскільки фарба – це хімічні сполуки, а вони здатні проникати через мікропори в шкірі голови у кровоносні судини матері. Далі вони потрапляють з потоком крові через плаценту до плоду. Але, як відомо, це всього лише припущення, досі недоведене наукою. Адже багато жінок, які фарбували волосся під час вагітності, народили та виховали здорових дітей.

Щоб уникнути можливих проявів, краще відмовитися від фарбування в перші 4 місяці після зачаття, адже саме цей період найважливіший, в ньому закладаються всі життєво важливі органи і системи маленької людини.

Будь-яка фарба здатна викликати алергічні реакції. Це потрібно пам’ятати, і перед фарбуванням перевірити можливість її виникнення саме у вас. Для цього варто провести нескладне дослідження: на невелику ділянку ніжної шкіри (на внутрішній стороні ліктя) нанести декілька крапель фарби. Через деякий час оцінити результати, чи є якісь висипання і печіння. Якщо так, то така фарба вам не підходить. Але все ж таки необхідно розуміти, що це не повинно стати визначальним в можливості фарбування волосся під час вагітності. І це зовсім не означає, що вам доведеться всю вагітність проходити з недбалою і недоглянутою зачіскою. В даному випадку просто необхідно дотримуватися деяких нехитрих порад.

• Вибираючи фарбу, звертайте увагу на її склад і термін придатності. Не купуйте її, якщо в ній міститься аміак. Оскільки він негативно впливає на стан і ріст самого волосся. А також він є токсичною речовиною і може призвести до погіршення загального стану, викликати нудоту і запаморочення.

• Якщо ви дотепер сумніваєтеся і не можете визначитися, чи можна фарбувати волосся під час вагітності, то зверніть свою увагу на можливість використання натуральних фарб або тоніків, щоб знизити можливі ризики. Також, менш небезпечними є такі процедури як мелірування і колорування, оскільки вони не передбачають контакту діючої речовини зі шкірою голови.

• Кардинальну зміну кольору краще перенести на період після пологів. Інакше можна залишитися без волосся. Якщо іншого виходу немає, то зверніться за допомогою до фахівця, він вам підбере більш-менш прийнятні способи фарбування.

• Не ризикуйте і не фарбуйте волосся самостійно, відвідайте майстра перукарської справи. Це допоможе вам уникнути плачевних результатів і небажаних наслідків. Тільки не забудьте його попередити про ваше «цікаве» положення.

• Часто трапляється, що очікуваний колір пофарбованого волосся і результат не співпадають. Це взаємопов’язано з перестроюванням гормонального фону в організмі жінки – ви повинні бути готові до цього.

• Після фарбування використовуйте зміцнюючі і пом’якшуючі бальзами, а також полощіть волосся відварами трав та робіть маски на натуральній основі.

У будь-якому випадку, перед прийняттям остаточного рішення обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем. Лише він зможе дати фахову відповідь на це запитання, спираючись на проведені дослідження і отримані результати аналізів.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля