Головна | РІЗНЕ → Перші ознаки вагітності на ранніх термінах

Перші ознаки вагітності на ранніх термінах

Перші ознаки вагітності на ранніх термінах

Вам здається, що ви можете бути вагітні? Ви не самотні! Багато жінок часто замислюються про те, що можуть бути вагітні в перші тижні після овуляції. Скоріш за все, ніяких ознак вагітності до затримки ви не відчуєте навіть через тиждень або декілька тижнів після неї. Визначити вагітність може бути ще важче, якщо ви не стежите за своїм менструальним циклом.

Однак, існують деякі явні ознаки вагітності на ранніх термінах, які жінка може відчувати.

Припухлість або біль у грудях

Такі симптоми найчастіше є однією з перших ознак вагітності. Якщо ви вагітні, ваші груди стають дуже чутливими і болючими. Навіть струмені води з душу можуть приносити неприємні відчуття. Така чутливість пов’язана з підвищенням рівня гормонів. Це схоже на ті відчуття, які ви переживаєте перед початком менструального циклу, тільки вони дещо сильніші. Зазвичай біль у грудях відчувається в першому триместрі вагітності, а потім з часом стихає.

Втома

Перший триместр, як правило, заповнений втомою. Почуття втоми у цей час є абсолютно нормальним, враховуючи всю ту роботу, що доводиться проробити вашому тілу для створення нового життя. Під час вагітності ваш організм починає підвищувати рівень прогестерону, щоб підготувати матку до збереження вагітності протягом дев’яти місяців. Підвищення рівня цього гормону може сприяти виснаженню. Відчуттям втоми, як правило, супроводжується перший і третій триместри, іноді, з перервами, і другий.

Незначна кровотеча

Як не дивно, але невелика кровотеча також може бути ознакою вагітності. Такі виділення часто мають коричневий або злегка кров’янистий колір. Коли яйцеклітина запліднюється, вона прикріплюється до слизової оболонки матки, як правило, через 6-8 днів після запліднення. Це може призвести до невеликої, так званої «імплантаційної» кровотечі. Її не слід плутати з менструальною кровотечею, яка, зазвичай, більш рясна і довготривала.

Нудота

Більшість жінок не відчувають нудоти або ранкового нездужання до 2-4 тижня вагітності, однак деякі починають відчувати нудоту відразу. Нудота не обов’язково повинна бути ранковою, жінка може відчувати нудоту в будь-який час доби. Деякі жінки відчувають нездужання протягом всього дня.

Часте сечовипускання

Більшість жінок починають частіше відвідувати туалет невдовзі після того, як завагітніють. Зазвичай це є результатом збільшення утворення крові і рідини в організмі. В основному жінки не відчувають цього симптому до досягнення кількох тижнів вагітності, а для деяких необхідність частіше відвідувати туалет стає звичайною протягом всієї вагітності.

Інші ранні ознаки вагітності:
– спазми внизу живота, схожі на ті, що відчувають жінки при менструації, але без виділень;
– підвищена чутливість до запахів;
– відраза до їжі;
– підвищення температури тіла;
– просто відчуття себе «по-іншому».

Звичайно, щоб бути абсолютно впевненою в вагітності, слід дочекатися затримки і зробити тест на вагітність. Майте на увазі, коли ви робите тест в перші ж дні початку затримки, він може не показати позитивного результату. Багато чого залежить від чутливості тесту, кількості гормонів у вашому організмі. Може пройти від декількох днів до декількох тижнів, перш ніж тест виявиться позитивним. Як тільки ви отримаєте позитивний результат, обов’язково зверніться до лікаря.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля