Головна | РІЗНЕ → Що робити якщо розбилося дзеркало

Що робити якщо розбилося дзеркало

Що робити якщо розбилося дзеркало

Дзеркало споконвіку у багатьох народів оповите містичним ореолом, йому приписували різні таємничі і загадкові властивості. Деякі повір’я і прикмети збереглися до наших днів. Ось деякі з них…

• Розбити дзеркало – передвіщає сім років нещасть. Щоб запобігти цьому, необхідно викинути осколки в струмок або річку. Тільки не беріть їх голими руками, а краще обережно зберіть за допомогою аркуша паперу, поліетилену або непотрібної ганчірки.

• За дуже давнім повір’ям у дзеркала небажано дивитися вагітним жінкам і жінкам у період місячних – це не до добра. Хоча в даний час це не актуально, але можливо все ж таки, варто прислухатися.

• Не можна дивитися у тріснуте або розбите дзеркало, ще гірше в його осколок – у такому випадку відбувається енергетичний витік людини, і життя її може «розколотися».

• Нікому не давайте дивитися у своє дзеркальце, навіть найближчим людям – це може привести вас до сварки.

• Не дивіться довго через дзеркало у власні очі – це до раннього старіння.

• Дзеркало в будинку необхідно розміщувати трохи вище людського зросту, а краще на весь зріст, щоб не зрізати верхівку голови і довжину ніг – це повір’я говорить про те, що тим самим «підрізується» енергетика людей, і у них можуть виникати проблеми зі здоров’ям.

• Не можна вішати дзеркало у ванній або спальні так, щоб у ньому відображалася людина, що купається або спить – це притягує хвороби, любовні невдачі і зради між подружжям. Якщо дзеркало прибрати неможливо, хоча б не вішайте його в головах або над ліжком. На ніч краще такі дзеркала закривати.

• Не можна дивитися одночасно в одне дзеркало двом подружкам – інакше, подруга може відвести у вас хлопця, нареченого і навіть чоловіка.

• Дзеркала в приміщенні повинні бути завжди чистими. Якомога частіше протирайте їх, особливо після гостей – інакше на дзеркалі може залишитися інформація нехороших думок людей: заздрість, ревнощі, та все що завгодно.

• Якщо, виходячи з дому, вам знадобилося повернутися, то перед відходом погляньте обов’язково в дзеркало і скажіть: «Привіт, привіт, привіт» – інакше доброго шляху не буде.

• Не показуйте дзеркало дитині до одного року – інакше вона буде полохливою і може пізно заговорити.

• Щоб не травмувати енергетичне поле людини, дзеркала бажано купувати в оправах.

• Якщо в будинку хтось помер, то неодмінно завішуйте всі дзеркала, щоб душа небіжчика не змогла в них відбитися, або це може призвести ще до однієї смерті в сім’ї.

• Не даруйте дзеркала в подарунок – це не гарна прикмета. А якщо вам все ж таки подарували дзеркало, то протріть його вологою ганчіркою, і краще змоченою святою водою.

• За народними повір’ями, дзеркало зберігає пам’ять про колишні події, накопичує енергетику як позитивну, так і негативну, і передає все це в теперішньому часі. Тому якщо в будинку збереглися старовинні дзеркала, а в сім’ї часто відбуваються неприємності, то постарайтеся дізнатися історію антикваріату. Можливо, від такого дзеркала краще позбутися назавжди.

Що робити якщо розбилося дзеркало

Хоч ми і вважаємо себе часом вище всяких забобонів, однак розбивши дзеркало, здригнеться навіть самий завзятий скептик. На пам’ять відразу ж починають приходити різні тлумачення прикмет і забобонів, що стосуються цієї ситуації. І в цьому випадку буде не зайвим знати, що і як робити, щоб не накликати на себе біду.

• Не рекомендується брати в руки осколки і тим більше склеювати їх. Це не принесе вам нічого хорошого, а лише погіршить становище. У ці осколки піде ваша енергетика, і ваше життя може погіршитися. Ви позбудетеся молодості, енергії, здоров’я і краси.

• Слід промити осколки дзеркала, що розбилося проточною водою, вона змиє всю негативну енергію і, тим самим, ви очистите пошкоджене дзеркало. При промиванні осколків будьте обережні, тому що їх гострі краї можуть поранити вам руки.

• Осколки в будинку зберігати не слід, від них потрібно позбутися. Складіть їх у пакет і викиньте, але ні в якому разі не у відро для сміття. Річка, або ж будь-яке місце, де є проточна вода, підходять найкраще, адже згідно з давнім повір’ям, тільки проточна води здатна забрати всі нещастя.

• Якщо ваше дзеркало не розбилося, а тільки тріснуло, то це теж може принести біду в дім. У такому випадку також не рекомендується дивитися у нього. За повір’ями, таке дзеркало приносить хвороби в сім’ю. Якщо дзеркальце кишенькове, то можна просто позбутися від нього, винести подалі від дому. А у випадку з великим дзеркалом, що висить на стіні, слід негайно зняти його, щільно обернути темною тканиною. Ідеальний варіант – прибрати його подалі від очей, сховати в коморі або в шафі, але при першій же можливості винести його з дому.

• Одним із способів, яким ви можете скористатися при пошкодженні дзеркала – це нанесення на нього чорної фарби. Таким хитрим способом ви не дасте чорній енергії проникнути в осколки і тим самим вбережете себе від біди і болісного питання до чого розбилося дзеркало.

• Після того, як всі осколки були зібрані, на цьому місці необхідно запалити свічку, яка зможе очистити весь простір від негативної енергетики. Свічка повинна горіти як мінімум один годину для кращого результату.

Так, коли в будинку відбувається така неприємна подія, як розбите дзеркало, то в голові відразу виникає питання – чому розбилося дзеркало і що робити? Але, ні в якому разі не варто впадати в паніку. Постарайтеся заспокоїтися, не думати про погані прикмети, адже саме своїми страхами ми часто притягуємо до себе біду, і не одну. Подумайте краще про те, яке дзеркало найкращим чином впишеться у ваш інтер’єр і зможе замінити розбите. Дивіться у дзеркало з посмішкою, і воно відповість вам тим же!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля