Головна | РІЗНЕ → Як правильно вибрати сонцезахисний крем

Як правильно вибрати сонцезахисний крем

Як правильно вибрати сонцезахисний крем

Сонячні промені в наших широтах можуть здаватися ласкавими і зігріваючими лише в середині весни. До її кінця і тим більше до початку літа вони швидше агресивні і нещадні.

Незважаючи на це фанати шоколадного відтінку шкіри поспішають на відпочинок до моря за ще більшою дозою ультрафіолету. Перебування на пляжі категорично не рекомендується особам з великою кількістю родимок та веснянок і тим, у кого спостерігається алергічна реакція на сонце. Іншим же засмагати можна, але в міру і при використанні сонцезахисних засобів.

«Сонцезахисний арсенал» пляжника, який піклується про своє здоров’я, не повинен обчислюватися одним флакончиком крему, придбаного без розбору, для галочки. Сонцезахисні креми з різним ступенем захисту пропонуються до використання на різних етапах відпустки, також існують креми для обличчя, засоби після засмаги та засоби від сонячних опіків.

Як правильно вибрати крем для засмаги

Крем для засмаги – універсальний засіб, рекомендований як до використання на пляжах, так і просто при прогулянці по сонячній місцевості. Важливо звернути увагу на рівень сонцезахисту, вона на упаковці крему позначається абревіатурою SPF, число, що йде після неї, вказує, у скільки разів може бути збільшено час перебування на сонці порівняно з часом, протягом якого на вашій шкірі під впливом сонця з’являються почервоніння. Щоб дізнатися, як довго можна перебувати на сонці з використанням даного крему, необов’язково експериментувати зі своєю шкірою, достатньо прислухатися до рекомендацій дерматологів.

• Якщо у вас дуже світла шкіра, блакитні або зелені очі, світле або руде волосся, веснянки, вам протипоказано перебування під прямими сонячними променями, сонячні ванни можна приймати в тіні (так-так, в тіні ми теж загоряємо), використовуючи при цьому креми з позначкою «для чутливої шкіри» і SPF-40.

• Якщо у вас світла шкіра, блакитні або карі очі, світле або руде волосся, веснянки, в перші курортні дні вибирайте засіб з SPF-30, а в наступні – SPF-25.

• Якщо у вас достатньо світла шкіра, русяве або каштанове волосся, темні очі, ви, напевно, добре загоряєте, але рекомендується використання кремів з SPF-15 в перші дні і SPF-10 надалі.

• Якщо ви щасливий власник смаглявої шкіри, чорного волосся і темних очей, то ваша шкіра сприятливо сприймає сонячні промені, але зловживати цим не варто і рекомендується використання сонцезахисних засобів з SPF-6-8, що посприяє ще більш рівномірній та красивій засмазі.

Ще одна абревіатура, на яку потрібно звернути увагу, вивчаючи флакон з сонцезахисною емульсією, це PPD, що означає здатність крему захищати від передчасного старіння шкіри.

Важливо, щоб крем захищав від двох різновидів ультрафіолетових променів UVA і UVB, що знову ж таки має бути зазначено на упаковці.

В залежності від цілей використання крему (на пляжі або просто при виході на вулицю) вибирайте водостійкий або неводостійкий крем. Однак пам’ятайте, що навіть водостійкий крем необхідно повторно наносити на шкіру через кілька купань, а будь-які інші різновиди кремів необхідно оновлювати на поверхні шкіри кожні 2-3 години.

Як правильно вибрати засіб після засмаги

Засіб після засмаги випускається у вигляді спреїв, лосьйонів, кремів. Для жирної шкіри більше підійде лосьйон або спрей, крем має більш щільну і насичену консистенцію, яка підходить для сухої і нормальної шкіри.

Засоби після засмаги наносяться після душових процедур по поверненню з пляжу, вони володіють заспокійливим ефектом, зволожують шкіру, знімають почервоніння і закріплюють засмагу.

 

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля