Головна | РІЗНЕ → Як вивчити та удосконалити англійську мову, використовуючи сучасні технології

Як вивчити та удосконалити англійську мову, використовуючи сучасні технології

Як вивчити та удосконалити англійську мову, використовуючи сучасні технології

В наш час з метою підвищення навичок англійської мови можна використовувати традиційні та сучасні технології окремо чи разом. Інтернет-інструменти для розвитку спілкування стали широко використовуватись в освіті, особливо під час вивчення англійської мови, оскільки це мова міжнародного спілкування. Нові тенденції в технологіях допомагають не лише у вивченні, але й у викладанні англійської мови, особливо при читанні, письмі, говорінні та аудіюванні.

Англійська мова є єдиною мовою, яку може зрозуміти ледь не кожен в світі. Можливість вивчення англійської мови через інтернет або за допомогою нових технологій у сфері освіти заохочує людей до вивчення мови. Цілком зрозуміло, що англійська сьогодні стала необхідністю. Вона потрібна нам в різних сферах життя. Веб-технології та потужні інтернет-зв’язки надають різноманітні нові можливості та поширюють найновіші тенденції як серед викладачів, так й серед студентів.

Сьогодні вивчати англійську мову стало простіше, ніж будь-коли раніше через наявність багатьох джерел, які допомагають людям не лише легко вчитись, а також отримувати від самого процесу навчання задоволення. Можна було б припустити, що інтернет-серфінг є альтернативним способом вивчення англійської мови. Сьогодні стало можливим розвинути розмовні навички за допомогою таких програм, як Skype, електронна пошта, блоги, чати і мобільні пристрої. Ми рекомендуємо вам покращити свою англійську мову наступним чином:

– Читайте книги англійською мовою, адже зараз їх можна знайти безліч в інтернеті.

– Ведіть свій усний щоденник англійською мовою, або робіть щотижневий звіт про те, що ви зробили або чого досягли за тиждень, можна викладати цей звіт на You Tube або ж просто робити запис й зберігати його на власному комп’ютері, через декілька років вам буде дуже цікаво це переглянути.

– Любите дивитися фото в Instagram, або ж викладаєте їх там самостійно? Спробуйте хоча б раз на день на англійській описати фото, яке вам найбільше сподобалося чи вразило.

– Залишаєте коментарі у постах своїх друзі в Facebook чи ВК? А спробуйте прокоментувати щось англійською мовою або ж лишіть свій власний пост.

– Спілкуєтеся через Skype? Знайдіть знайомого чи друга, який теж вчить англійську й спробуйте щось обговорювати з ним в онлайні англійською мовою.

– Слухайте музику або дивіться фільми англійською мовою.

Варто зауважити, що ви маєте ставити перед собою досяжну та легку мету, аби постійно мотивувати себе до вивчення мови та контролювати цей процес:

– Кожного дня вчити нове слово.

– Відвідувати англомовні форуми хоча б раз на тиждень.

– Щодня читати новини в інтернеті на англійській мові.

– Щодня слухати тексти англійською мовою щонайменше протягом 10 хвилин.

– Дивитися фільми англійською мовою, принаймні один раз на тиждень.

Загалом, проводьте свій час так, як вам подобається. Якщо ви любите готувати, то купіть кулінарну книгу англійською мовою або знайдіть рецепти в інтернеті та розвивайте свої кулінарні вміння, слідуючи рецептам й одночасно вдосконалюйте мову, перекладаючи з англійської ці рецепти та вказівки до них. Й повірте, ви дуже швидко дізнаєтесь, якщо десь зробили помилку при перекладі.

Почніть працювати в мережі з носіями мови, вчителями та іншими учнями. Не обмежуйте себе пошуками носія мови. Подумайте про це: ймовірність необхідності говорити по-англійськи з не носіями мови статистично значно вища, ніж спілкування з носієм.

Цей список може ніколи не закінчуватися, бо нові методи знаходяться майже кожен день, і стає все важче обрати кращий. З нашого особистого досвіду ми можемо порадити ніколи не спинятися й постійно удосконалювати свою англійську мову. Більше того, усі ці поради можна узагальнити в одній: робіть що завгодно, бо в іншому випадку не досягнете нічого. Є багато способів, щоб поліпшити свій рівень англійської мови, але тільки ви можете знайти найкращий для вас.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля