Головна | РІЗНЕ → Як зробити весільний букет своїми руками

Як зробити весільний букет своїми руками

Як зробити весільний букет своїми руками

Весільний букет нареченої – один з незамінних символів весілля нарівні з обручками молодят. Однак на відміну від обручок, які може виготовити лише досвідчений ювелір, зробити простий весільний букет для нареченої під силу практично кожному. Так можна проявити всю свою фантазію і створити букет, який потрібний саме вам.

Але яким повинен бути весільний букет? Чим незвичніше, тим краще! Сьогодні ви дізнаєтеся докладно про те, як зробити весільний букет для нареченої своїми руками.

Букет, звичайно ж, повинен бути чистим і свіжим, щоб відображати красу і невинність нареченої. Ну і само собою він повинен підходити до сукні. Так, наприклад, для вузької сукні, кращим варіантом буде букет з довгими стеблами. Якщо ж плаття містить декоративні прикраси, то слід зробити букет із квітів у стилі та кольорі цих елементів. Для однотонної сукні добре підійде контрастний (червоний) колір. Весільне плаття, ціна якого становить досить велику суму, просто не може бути прикрашене простеньким букетом.

Як зробити весільний букет своїми руками

Отже, відповідаючи на запитання, як самому зробити весільний букет, слід зазначити, що знадобиться для цього наступне:

• Флористична піна і портбукетниця. Придбати і те й інше можна на ринку або у спеціалізованому флористичному магазині. Як варіант можна обійтися і без них, але тоді цілком імовірно, що квіти зів’януть раніше, ніж закінчиться торжество. Флористична піна насичує букет вологою протягом тривалого часу. Відразу хочемо зауважити, що такий букет буде трохи важчий, ніж без піни і портбукетниці. Але це того варте.

• Наступне що потрібно, коли будете робити весільний букет своїми руками це тканина. Чудово підійде органза, хоча можна використовувати і інший прозорий та легкий матеріал, який при цьому добре тримає форму. При покупці тканини уважно подивіться, щоб край тканини не обсипався.

• Також необхідно придбати стрічки для перев’язування букету і його оздоблення.

• Не обійтися і без дроту, але замість нього можна використовувати флористичний або який-небудь інший клей.

• Прикраси для квітів: зелене листя, гілки аспарагусу, всілякі прутики, метелики, намистинки та інші декоративні елементи для аранжування квітів.

• Ну і, звичайно ж, квіти. Традиційно для букету нареченої використовують троянди, кали і лілії, хоча можливі й інші більш екзотичні варіанти, тільки не експериментуйте з цим в день весілля, деякі квіти дуже швидко в’януть і можуть бути непридатними для весільного букету, що може дуже сильно зіпсувати настрій нареченій. Незважаючи на те, що дуже довго тримаються хризантеми, тим не менше, їх не використовують у весільному букеті.

Отже, щоб зробити весільний букет з портбукетницею своїми руками необхідно нарізати флористичну піну і щільно укласти її в портбукетницю. Дайте піні максимально просочитися водою. Щоб уникнути неприємної ситуації і щоб букет не відпав, примотайте верхню частину портбукетниці за допомогою дроту до її нижньої частини. Відразу ж можна зробити тканинну спідничку, яка прикріплюється до портбукетниці так само за допомогою дроту.

Переходимо від портбукетниці безпосередньо до квітів: обріжте їх до потрібної довжини, видаліть колючки і по одній дуже уважно та акуратно вставляйте їх у флористичну піну. Намагайтеся закріпити квітку з першого разу. Далі додайте бутони, листочки та інші заготовлені для аранжування елементи. Можна приклеїти намистинки, тільки вони повинні бути дуже легкими, щоб квітка або листя не провисали під ними. Якщо є метелики їх можна застромити у флористичну піну, зазвичай вони продаються на досить довгих ніжках.

Можна обійтися і без портбукетниці, для цього ніжки квітів перев’яжіть резинкою, а зовні прикрасьте їх бантом, стебла можна обмотати стрічкою. Спочатку візьміть саму велику і саму розкриту квітку, а потім додавайте навколо неї по одній інші. Декоративні елементи у цьому випадку потрібно вставляти відразу, оскільки потім вставити їх не вийде.

Щоб додати листю та пелюсткам додаткового блиску, в деяких випадках флористи використовують спеціальні лаки. Однак не варто ними сильно захоплюватися. Оскільки, якщо ви перестараєтеся, букет буде виглядати не природно.

Як бачите, немає нічого складного у тому, щоб зробити весільний букет своїми руками. А от яким він вийде, буде залежати тільки від вас.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля