Головна | РОБОТА → Як вибрати стільці для офісу

Як вибрати стільці для офісу

Як вибрати стільці для офісу

Сучасний світ вносить свої корективи в нашу роботу. Кількість працівників офісів досягла величезних розмірів в західних країнах, і в нашій країні число офісних працівників теж зростає з кожним днем. Тому так важливо підібрати якісні та зручні офісні стільці, які допоможуть працівникам офісу повністю зосередитися на роботі, а вашим клієнтам відчути себе комфортно і затишно.
Зараз ми поговоримо про те, як правильно вибрати офісні стільці і на що саме варто звернути свою увагу.

Яким повинен бути офісний стілець

Купуючи стільці в офіс своєї компанії потрібно пам’ятати про те, що для більш продуктивної роботи потрібні тільки якісні меблі для офісу.
Для співробітників офісу звичайні офісні стільці не підходять зовсім. Справа в тому, що в багатьох сучасних стільцях для офісів, підлокітники взагалі не передбачені конструкцією, а працівник офісу має сидіти за столом майже весь день і підлокітники запобігають втомлюваності рук та допомагають зняти навантаження з хребта.
При роботі за комп’ютером чи при письмі дуже нераціонально і некомфортно тримати на вису руки. Для роботи з великим обсягом документів, іноді, не вистачає навіть дуже широкого столу, на якому ви можете не знайти вільного місця для ліктів.
Іноді біль у спині не дає співробітникові виконувати роботу більш якісно, тому працівникові офісу потрібно розвантажити спину від напруги і повністю розслабитися, так само як і клієнтові.
Звичайно, ідеально було б, якби для кожного співробітника офісу стілець був підібраний індивідуально, що й роблять солідні компанії, але якщо такої можливості немає, необхідно просто підібрати оптимальний варіант офісних стільців.
Перше, на що ви повинні звернути увагу – кут між спинкою стільця і сидінням повинен бути трохи більшим 90°. Таким чином, це дозволить розслабити нижній відділ хребців, якщо відкинутися на спинку. Якщо на цьому стільці буде сидіти ваш клієнт, він буде відчувати себе розслаблено і комфортно, але в області лопаток буде відчуватися деяка напруга, яка буде говорити про те, що даний візит не дружній, а офіційний.
Крісла та стільці, які будуть перебувати в кабінеті керівника компанії, підбирають з урахуванням манери спілкування. У своєму кабінеті можна ставити зручні крісла чи стільці зі спинкою кут нахилу якої трохи більший 90°, якщо ви звикли спілкуватися зі своїми співробітниками чи клієнтами в довірчому тоні. Якщо ж ви віддаєте перевагу офіційному серйозному спілкуванню, поставте в кабінеті стільці зі спинкою кут нахилу яких рівний 90°. Коли підлеглий чи клієнт сидить на такому стільці, він відчуває деяку невпевненість і невеликий дискомфорт – це дає вам психологічну перевагу.
Пам’ятайте, офісні стільці для персоналу повинні мати підлокітники, зручну спинку і регульовану висоту сидіння.

Матеріали стільця

Офісні стільці виготовляються з різних матеріалів. Повністю дерев’яні офісні стільці популярністю не користуються, перевагу віддають сучасним моделям, виготовленим із пластику й металу.
Зараз багато говорять про те, що сучасні стільці користуються більшою популярністю через їх довговічність та надійність. Відомо також і те, що офісні крісла та стільці ремонтувати набагато важче. Одним з найбільш слабких місць офісних стільців є кріплення спинки.
При виборі офісного стільця, подумки уявіть, які місця в стільцях можуть піддаватися найбільшому навантаженню і перевірте надійність стільців саме в цих місцях. Якщо ви цього не зробите, стілець може вийти з ладу дуже швидко.
Оббивка офісних стільців зазвичай виготовлена з щільних довговічних тканин. Колір оббивки залежить від вашого смаку і від дизайну приміщення, в якому вони будуть знаходитися. Наприклад, офісні меблі яскравих забарвлень непогано виглядатимуть у дизайнерській студії, але в звичайному офісі занадто строкате і яскраве забарвлення буде тільки відволікати від роботи.

Стілець начальника

Стілець або крісло начальника повинно підкреслювати його роль та посаду в компанії. Зазвичай, його виготовляють із дорогих матеріалів.
Начальнику не варто мати стілець дешевої моделі. Стілець для начальника вибирають зі шкіри темних відтінків. Особливо популярні моделі з чорної чи бордової шкіри.

Наостанок, хотілося б порадити не економити на якісних офісних кріслах і стільцях, адже від офісних меблів залежить і ваша репутація. Купуючи офісні крісла та стільці керуйтеся трьома критеріями: зручність, престиж і єдиний стиль.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля