Головна | РОЗВАГИ → Як навчитися жонглювати

Як навчитися жонглювати

Як навчитися жонглювати

Хочете навчитися жонглювати? Це не так складно, як здається на перший погляд.

Чим жонглювати

Для початку необхідно знайти у себе вдома три предмети, що схожі за своєю формою на кулю та зручно розміщуються в долоні. Підійдуть три картоплини, яблука, апельсини, цибулини – все що завгодно аби лише вам було зручно. Можна згорнути в кулі три шкарпетки чи виготовити м’ячики з паперу – зібгати в кулю, обмотуючи один одним, приблизно чотири листа формату А4 та щільно обмотати їх скотчем. Спеціальні м’ячики для жонглювання у вас навряд чи знайдуться, а придбати їх ви завжди зможете пізніше, адже жонглювати треба починати зараз, поки не зник інтерес.

Методика жонглювання

Жонглювання одним предметом
Вчитися жонглювати слід починати одним предметом. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки зігнуті в ліктях і розташовуються паралельно підлозі. Долоні направлені вгору. Лікті знаходяться поблизу боків, але не притуляються до них і не відстовбурчуються в сторони.
Візьміть в руку один предмет і перекидайте його з однієї руки в іншу. Висота кидка – трохи вище рівня очей. Кидки і ловіння відбуваються в різних точках. Кидки – ближче до середини тіла, ловіння – з зовнішнього боку. Після ловіння рука робить напівкруговий рух і здійснює кидок.

Жонглювання одним предметом

Ця вправа доволі проста, але дуже важлива, тому що закладає базу для жонглювання. Вправляйтеся, до тих пір поки не станете впевнено кидати і ловити предмети.

Жонглювання двома предметами
Візьміть в кожну руку по одному предмету. Зробіть кидок правою рукою, враховуючи попередні рекомендації, а коли предмет досягне максимальної висоти, зробіть кидок лівою рукою. Ловіть перший предмет лівою рукою, потім правою рукою – другий. Зупиніться. Тепер повторіть те саме, починаючи з лівої руки. Зосередьтеся на точності кидків.

Жонглювання двома предметами

Коли ви впевнено почнете виконувати обмін предметів обома руками, то зможете робити цю вправу без пауз.

Жонглювання двома предметами без паузЖонглювання трьома предметами
Візьміть в праву руку два предмети, а в ліву – один. Киньте правою рукою один з предметів, потім зробіть обмін, як описано вище. Коли предмет досягне найвищої точки, зробіть ще один обмін. В результаті у вас два предмети опиняться в лівій руці і один у правій. Повторіть те саме, починаючи з лівої руки.

Жонглювання трьома предметамиПісля того, як ви навчитеся робити подвійний обмін, закріпіть навички, тренуючись до тих пір, поки не зможете робити подвійний обмін десять разів поспіль не впустивши предмет.
Тепер ви готові до жонглювання. Робіть все точно так само, як написано вище, але додайте ще один кидок. Тренуйтеся робити потрійний обмін до тих пір, поки не зможете зробити його десять разів поспіль. Після цього додайте ще один кидок. Потім ще один, потім ще один і т.д. Весь час концентруйтеся на точності кидків. Правильно кинутий предмет сам впаде в руку. В один прекрасний момент Ви відчуєте впевненість і зможете жонглювати трьома предметами скільки завгодно.

Жонглювання трьома предметами без паузДля наглядності можете переглянути відео, на якому показані всі ті самі кроки тренування, що й описані вище. Успіхів вам!

Коментарі до запису "Як навчитися жонглювати"

Подивитись останні коментарі
  1. За два дні напружених тренувань навчився жонглювати трьома м’ячиками! Навіть не вірив, що вийде.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля