Головна | СІМ’Я → Секрети щасливого шлюбу

Секрети щасливого шлюбу

Секрети щасливого шлюбу

Щасливий шлюб – це результат щоденної праці: для того, щоб союз був по-справжньому міцним, доводиться працювати. У чому ж полягають секрети щасливого шлюбу?

Живіть самі і давайте жити іншому

Іноді занадто міцні обійми душать. Буває, що і людина хороша, і стосунки чудові – кава в ліжко, дзвінки з турботливими питаннями про те, чи поїв, чи прийняв вітамінки, чи не забув шарфик… Ось тільки з часом надмірна турбота починає стомлювати.
Так само відбувається і з зайвою підозрілістю. Адже іноді безкінечні дзвінки викликані зовсім не турботою, а бажанням перевірити, де, з ким і що робить.
Кожен має право на особистий простір і маленькі секрети, якими не зобов’язаний ділитися з другою, хай навіть кращою, половинкою. Не лізьте в душу один одному! Бажання контролювати свого партнера одного «чудового» дня може стати причиною вибуху невдоволення з його боку.

Вчіться прощати

Ідеальних людей просто немає! Правильні особистості, які ніколи не помиляються, – це або святі, або зануди. Напитися і випадково опинитися в іншому місті, як герой улюбленого усіма фільму!? Ні, цього не станеться ніколи! Адже вони, представники вищої раси, не здатні на помилку.
Якщо ви живете з нормальною людиною з плоті і крові, то визнайте її право на помилку. Не варто пиляти її до кінця днів, якщо вона оступилася і щиро розкаялася у скоєному.

Дивуйте

Не дозволяйте рутині витіснити відчуття свята з душі! Маленькі подарунки, любовні записки, улюблений десерт, куплений по дорозі додому, – усі ці, незначні на перший погляд, знаки уваги, які багато хто вважає дурницями і непотрібною витратою грошей, якраз і дозволяють через роки відчути себе потрібним і коханим.

Поважайте партнера

Гарячі суперечки, що виникають із-за самих не вартих для того приводів (наприклад, як правильно пити текілу або хто красивіший – Моніка Беллуччі чи Анджеліна Джолі), і бажання за всяку ціну залишити за собою останнє слово є згубними для стосунків. Якщо відчуваєте за собою подібний грішок, вчіться вчасно зупинятися! Інакше можна легко зруйнувати те, що так довго будували. Поважайте думку партнера і його погляди на життя.

Розмовляйте

Можливо, друга половинка не має видатних екстрасенсорних здібностей, тому не може зрозуміти, чому три дні ви ходите похмурішими за хмару і на всі питання відповідаєте: «Усе нормально»? Може, каблуки на туфлях поламалися або вас збираються звільнити? Причини можуть бути як серйозними, так і абсолютно сміхотворними. Як це не дивно, саме відверта бесіда допомагає зняти напругу, щоб уникнути вибуху.

Стосунки – це не лише свято! Якщо думаєте, що вони завжди будуть такими, як в цукерково-букетний період, то вас чекає гірке розчарування. Все змінюється! Чим швидше ви це зрозумієте, тим щасливішим буде ваш шлюб.

Коментарі до запису "Секрети щасливого шлюбу"

Подивитись останні коментарі
  1. Потрібно завжди розуміти, поважати і підтримувати один одного і все буде добре.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля