Головна | СІМ’Я → Секрети зачаття дівчинки і хлопчика

Секрети зачаття дівчинки і хлопчика

Секрети зачаття дівчинки і хлопчика

Не секрет, що багатьом батькам при плануванні дитини хотілося б народити не тільки здорового та міцного малюка але ще й певної статі. Якщо ви вже визначилися, що хочете дівчинку, то познайомтесь з декількома дієвими, правдоподібними і не дуже способами зачаття дитини певної статі.

Вживайте потрібні продукти

Вчені дослідили, що батьки у яких є хлопчики вживали більше їжі, яка містить натрій і калій, а батьки дівчаток в основному їли продукти багаті кальцієм і магнієм.
Отже, якщо хочете зачати дівчинку, то їжте більше баклажанів, огірків, перцю, моркви, цибулі, буряків, зелених бобів, горіхів, риби (не солоної і не копченої), яєць, хлібу без дріжджів (лаваш), шоколаду; пийте чай, какао, кальцієві мінеральні води. І бажано виключити з раціону сливи, дині, смородину, банани, апельсини, черешні, арахіс, мигдаль. Також слід обмежити вживання картоплі, м’ясних страв і консервів.
Для зачаття дівчинки жінка повинна їсти багато солодкого, свіжий сир і пити молоко. В основному слід дотримуватися вегетаріанської дієти – вона підвищує рівень кислотності в піхві і сперматозоїдам з Y-хромосомою вижити в такому середовищі набагато складніше. Крім того рекомендується вживати вітаміни і додатково магній B6.

Статеве життя

Чим частіше ви займаєтеся сексом з чоловіком, тим активнішими стають Y-сперматозоїди, які сприяють зачаттю хлопчика. А чим рідше, тим більше шансів зачати дівчинку. При утриманні перед зачаттям не менше ніж в півтора місяця у чоловіків перебудовується гормональна система і Y-сперматозоїдів стає менше, а значить збільшується шанс зачати дівчинку.
Якщо у вас в сім’ї вже є хлопчик, то згадайте, як часто ви займалися сексом і спробуйте скоротити заняття сексом в 2 рази.
Поза для зачаття дівчинки повинна бути не глибокою, щоб шлях руху сперматозоїдів до яйцеклітини збільшився і з’явився шанс для більш повільних, але більш живучих X-сперматозоїдів.
Якщо дійсно хочете зачати дівчинку, то під час сексу жінці слід виключити оргазм. Під час оргазму піхвою виробляється секреція, що допомагає вижити сперматозоїдам з Y-хромосомою. X-сперматозоїди добре виживають і в кислому середовищі.

Використовуйте спринцювання

Спринцювання також сприяють переналаштуванню вагінального середовища жінки, на кисле, яке дає більше шансів Х-сперматозоїдам. Саме кислотно-оцтове спринцювання, що робиться перед зачаттям і сприяє зачаттю дівчинки. Дві столові ложки оцту розводять в одному літрі кип’яченої води. Все це обов’язково роблять у продезінфікованому посуді. Суміш використовують протягом двох годин після приготування.
Спринцювання настоєм шавлії, який виробляє «ефект присмоктування» у шийки матки, забезпечує проходження сперматозоїдів до яйцеклітини. До складу шавлії входять фітогормони, дуже схожі на естрогени – жіночі статеві гормони. Використовують 1 чайну ложку на склянку води, і приймають всередину по 1 столовій ложці 2-3 рази на день протягом 10 днів, після менструації.

Зверніть увагу на овуляцію

Найпоширеніший метод – по овуляції. За допомогою цього методу можна визначити коли створюються сприятливі умови для сперматозоїдів певного виду. Сперматозоїди з X- та Y-хромосомами поводять себе по різному. Y-хромосому містять більш спритні й рухливі сперматозоїди, але вони ж і найуразливіші. Х-сперматозоїди більші, малорухливі та більш живучі. Вони можуть сховатися в матковій трубі і декілька днів чекати, поки яйцеклітина дозріє. Якщо середовище піхви кисле Y-сперматозоїди втрачають свою рухливість і слабшають.
Середовище піхви залежить від дня циклу. Під час овуляції середовище стає лужним і з’являється більше шансів для Y-сперматозоїдів. Тому якщо ви хочете зачати дівчинку бажано що б статевий акт проходив не пізніше ніж за 2-4 дні до овуляції. Визначається овуляція при регулярному циклі за 12-14 днів до настання наступних місячних. Так само овуляцію можна визначити вимірюванням ректальної температури. Температура зазвичай піднімається вище 37 градусів за Цельсієм з моменту овуляції і вимірюється вранці після пробудження. Виділення під час овуляції стають рясними, водянистими і прозорими. Можна також скористатися овуляторним тестом.

Поради чоловікам

Чоловікам, щоб зачати дівчинку, потрібно носити теплу тугу білизну, щоб зменшити вироблення сперми. Y-сперматозоїди бояться тепла і гинуть від підвищеної температури. Тому якщо тато хоче спадкоємицю йому потрібно приймати гарячі ванни і носити одяг, що обтягує.

Трохи містики

Існує повір’я, що дівчинку можна зачати в непарні дні менструального циклу. При цьому жінці має бути парна кількість років, а місяць, в якому ви плануєте зачаття, теж повинен бути непарним.
Деякі вважають, що дівчинку вдається зачати в понеділок чи п’ятницю. Так само на це може вплинути геомагнітна активність. Для розвитку жіночого зародку потрібна рівномірна й постійна магнітна і сонячна активність, яка спостерігається взимку, на початку і в середині осені та в середині літа.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля