Головна | СІМ’Я → Як жити після розлучення

Як жити після розлучення

Як жити після розлучення

Розлучення може бути в будь-якому віці, через будь-яку кількість прожитих разом років. Якщо людина вам дуже дорога потрібно докласти всіх зусиль, щоб потім не шукати відповіді на запитання: «Як жити після розлучення?».

Як жити після розлучення, коли все життя втрачає сенс? Цим питанням часто задаються люди, які розлучаються.

Пам’ятайте головне, життя продовжується, не дивлячись ні на що. Багато що буває не так, як нам хочеться, багато загаданих нами бажань не збуваються, багато надій не втілюються в життя. Не потрібно, в першу чергу, зневірятися. Крокуйте далі легкими кроками.

Як позбутися болю, заподіяного розлученням

Обов’язково слід дати собі трохи часу на відновлення. Протягом перших декількох місяців після розлучення не треба намагатися розібратися, що було не так. Не потрібно бути самим для себе психологом, оскільки це тільки підсилить і подовжить почуття безнадійності. Дайте навколишнім можливість надати вам допомогу.

Навколо вас багато людей (близькі, друзі, колеги, фахівці), які із задоволенням вас підтримають, але вам потрібно прийняти їхню пропозицію і дати їм можливість вам допомогти. Коли ви себе ізолюєте, ви практично виключаєте можливість надати вам допомогу.

Протягом першого півроку-року після розлучення зазвичай доводиться дуже нелегко, і не треба все ускладнювати ще більше. Не треба замикатися в собі!

За порадою психологів, у найважчі для себе моменти, коли переймаєшся одним запитанням: як жити після розлучення, потрібно думати не про себе, а подумати про те, кому в дану хвилину ще важче.

У вас є дах над головою, є що їсти і, головне, ви можете ходити, дихати, бачити і чути. Згадайте в скрутну для себе хвилину про тих, хто не має такої можливості. Зрозумійте головне, не потрібно себе жаліти, треба рухатися вперед тепер ще більшими кроками.

Безсумнівно, розлучення для людини, чи це чоловік, чи жінка – це величезне емоційне потрясіння. Але не забувайте, що з цього моменту життя не закінчилося, вона продовжується. Його можна зробити ще прекраснішим, ніж воно було до розлучення. Все залежить тільки від самої людини.

Особливо важливо в цей момент пробачити себе і свого колишнього партнера. Пробачте себе за все те, що ви могли б зробити, а також вибачте своєму партнеру все, що вам хотілося б, щоб він зробив.

Ніхто не укладає шлюб, маючи намір в майбутньому розлучитися. Яким би розумним чи дурним не було рішення розлучитися, воно прийнято. Це досить складний процес. Якщо відголоски безперервно вас переслідують і не дозволяють знову зважитися вступити в шлюб, подумайте, що шанс втрачаєте не тільки ви. Адже волею-неволею з вами шансу позбувається і хтось іще.

Як жити після розлучення? Та ще краще і прекрасніше ніж до нього!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля