Головна | СІМ’Я → Як змусити чоловіка одружитися

Як змусити чоловіка одружитися

Як змусити чоловіка одружитися

Кожна жінка мріє вийти заміж, офіційно створити сім’ю. Це закладено в представниць прекрасної статі самою матінкою-природою: інстинкти підказують жінці, що народжувати і виховувати своїх дітей розумніше в офіційно оформленому шлюбі. І все ж таки у кожної жінки свої причини бажати якнайшвидшого заміжжя, і свій підхід до вирішення цього питання.

Чому жінки хочуть заміж? Як змусити чоловіка одружитися? І чи потрібно взагалі це робити, не чекаючи його власного волевиявлення?

Так вже повелося, ніяк не хочуть чоловіки робити перший крок, але і зробити його за себе не дозволяють. Завдання розумної жінки – направити волелюбного кавалера «на шлях істинний», щоб йому здалося, ніби рішення про шлюб прийняв він сам.

Отже, що конкретно потрібно робити, і що категорично заборонено, якщо хочеться якомога швидше вийти заміж.

• Не будьте причепливою, як банний лист. Обов’язково надайте чоловікові деяку свободу і життєвий простір, якщо він захоче сходити з друзями на футбол або в лазню. Він зрозуміє, що не розпрощається з волею на порозі РАГСу, і що життя його на цьому не закінчиться.

• Ні в якому разі не підганяйте його з пропозицією руки і серця, не ставте умови і не шантажуйте погрозами типу: «Не одружишся – піду до іншого!». Такий тиск може дати зворотний і зовсім несподіваний результат. Чоловіки не люблять, коли їх ставлять перед фактом і заганяють в кут.

• Цілодобове ниття на тему «хочу весілля, сукню, фату і лімузин» теж є неприйнятним – до вас приклеїться репутація зануди, а чоловіки так цінують у своїх половинках легкий і некапризний характер.

• Відмовтеся від «народного» способу – швидко завагітніти і тим самим прив’язати до себе чоловіка. Пам’ятайте, спільна дитина не зупинить ні одного чоловіка, якщо той надумає піти. Навіть офіційного чоловіка, а цивільного – і поготів! Не кожний чоловік має підвищене почуття відповідальності, тому, навіть будучи в шлюбі, необхідно розуміти ризик залишитися одинокою матір’ю.

• Не намагайтеся його купити. Заяви типу: «Мої батьки хочуть подарувати нам квартиру (машину), коли ми одружимося» відштовхнуть чоловіка з почуттям власної гідності. Зате жваво зацікавлять альфонса. А вам це треба?

• Не потрібно на кожному кроці слідувати порадам з глянцевих журналів про те, як правильно займатися сексом, як вести себе з його ріднею, як ідеально провести вихідний день.
Сексом треба займатися, повністю віддаючись відчуттям, а не міркувати, що правильно, а що ні.
З родичами чоловіка також треба вести себе максимально природно і коректно. Не подобаються вони вам – постарайтеся захистити себе від спілкування.
Вихідний день проводьте так, як просить душа обох.
Іншими словами не напружуйтеся, намагаючись приміряти на себе образ манірної великосвітської леді.

• Станьте для коханої людини незамінною, хоча б у деяких аспектах. Необхідно щоб він звик, що саме ви робите для нього це, причому робите ідеально і з задоволенням.

• Ненав’язливо переконуйте, що можна бути щасливим навіть у шлюбі. Наведіть приклад якихось одружених знайомих. Можна також заявити, що вченими доведено – одружені чоловіки живуть набагато довше і здоров’я у них міцніше. Адже здоров’я – це те, що чоловіки цінують понад усе, особливо, коли їх спосіб життя далекий від ідеального. Головне, не перестарайтеся з частотою подібних висловлювань і потренуйтеся, щоб не було слащаво-театральних ноток у голосі.

• Переконуйте, що ви розумієте його, як ніхто інший. Тільки ви бачите, який він талановитий, перспективний, розумний, красивий. Тут головне не скотитися до безсовісних лестощів і не дати чоловікові загордитися. Головний акцент треба робити на собі – єдиній і неповторній.

• Частіше дивіться фільми на тему вічних сімейних цінностей. Щоб там обов’язково були присутні щаслива пара, їх чарівні дітлахи, велика собака, гарний будинок, ялинка на Різдво. Під час перегляду можна замріяно прошепотіти коханому на вушко, що ви завжди мріяли про таку сім’ю і про таке життя. Тільки шепотіти це бажано не частіше одного разу за час перегляду фільму.

І повірте, правильно виконуючи ці нескладні рекомендації, в один прекрасний день ваш нерішучий чоловік побіжить за обручками.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля