Головна | СТОСУНКИ → 10 причин, які змушують чоловіка піти від жінки

10 причин, які змушують чоловіка піти від жінки

10 причин, які змушують чоловіка піти від жінки

Розрив стосунків – це той самий сумний досвід, який мають більшість людей. Люди розлучаються з різних причин і при цьому точка зору чоловіка, як правило, дуже сильно відрізняється від жіночого погляду на проблему. З яких же причин чоловік наважується на розрив відносин?

Причина 1
Жінка більше не представляє для нього інтересу. Причому не важливо, в сексуальній сфері втрачений інтерес до дами чи в сфері спілкування. Чоловікові для тривалих відносин потрібна не тільки коханка, а й жінка, з якою є про що поговорити. При цьому не можна давити чоловіка інтелектом, йому потрібно відчувати свою перевагу для того, щоб почуватися повноцінним главою сім’ї.

Причина 2
Її вказують 90% пар, що розлучаються – несхожість характерів і непереборні протиріччя. Найчастіше, це банально означає, що жінка не бажає йти на компроміси. Навіть самий закоханий чоловік не витримає постійної необхідності підкорятися вимогам жінки і рано чи пізно знайде когось, з ким відчує себе лідером.

Причина 3
Невміння стримувати себе в суспільстві. Будь-який чоловік мріє про жінку, з якою не соромно з’явитися на людях. Якщо ж жінка не вміє поводити себе, може розлютитися і нестримано повести себе прилюдно, то це кине тінь і на чоловіка.

Причина 4
Занадто бурхлива молодість жінки. Думки про те, що жінка навряд чи так відразу зміниться з появою постійного супутника життя, здатні сильно отруїти спільне життя. Особливо, якщо дама мала досвід відносин з його друзями чи просто знайомими.

Причина 5
Безглузда балакучість також може стати однією з причин розставань. Спілкування дуже важливе між близькими людьми, необхідно ділитися своїми новинами і планами, розмовляти про життєві прагнення. Але постійний монолог жінки про неважливі для чоловіка речі кого завгодно доведе до сказу.

Причина 6
Жінка не приділяє належної уваги своїй зовнішності. Запам’ятайте, ніхто не хоче одружуватися з красунею з витонченою фігурою, яка, отримавши чоловіка, через декілька років перетворюється в недоглянуту тітку, що розпливлася від надлишкової ваги.

Причина 7
Відвертий тиск з приводу заміжжя. Не можна давити на чоловіка, тим більше вагітніти для досягнення мети. Цим ви лише зробите нещасною себе і дитину. Чоловік повинен сам захотіти шлюбу, інакше не бувати щасливому сімейному життю.

Причина 8
Зрада жінки. Жоден чоловік не стерпить цього, не вибачить і не забуде. Якщо про вашу зраду може стати відомо чоловікові, відразу врахуйте, що це вірний розрив стосунків, уникнути якого майже неможливо.

Причина 9
Якщо жінка любить тільки гаманець свого партнера – це причина для розриву. Запам’ятайте, що будь-який чоловік навряд чи погодиться на товарно-грошові відносини. Чоловіки люблять робити подарунки і не люблять, коли з них витягують гроші.

Причина 10
Велика зарплата дружини. Ситуація, коли жінка отримує більше за чоловіка, стає більш частішою, але не перестає бути болючою для чоловічого самолюбства. І якщо жінка дозволить собі докори на адресу чоловіка з цього приводу – розрив гарантований.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля