Головна | СТОСУНКИ → Лікуємось від ревнощів

Лікуємось від ревнощів

Лікуємось від ревнощів

Ревнощі спроможні підігріти почуття, розпалити їх, якщо будуть використані в потрібний момент і в потрібний час. Коли людину охоплює постійне почуття недовіри, злості, що призводить до ревнощів, тоді існування сім’ї опиняється під загрозою.

Існує загальна практика лікування від ревнощів.

Сісти й подумати
Коли підступає почуття ревнощів, то для початку краще всього відключити телефон, заспокоїтися, подумати і зрозуміти, що кохана людина може не прийняти безпідставних звинувачень на свою адресу, образитися чи піти назавжди.

Улюблене заняття
В момент ревнощів важливо відволіктися на щось стороннє, забути про гнітючі почуття. Перегляд улюбленого фільму, розмова по телефону на абстрактні теми, прогулянка на свіжому повітрі допоможуть уникнути негативних думок. Головне, позбутися почуття злості, помсти, бажання влаштувати скандал.

Відверта розмова
Коли настрій покращується, зникає бажання сваритися і скандалити, саме час поговорити з об’єктом ревнощів. Бесіда повинна бути спокійною, без докорів і звинувачень.

Пам’ятайте про кохання
Коли відчувається гіркота ревнощів, важливо подумати про те, що любов сильніша за все. Важливо все це пережити і з честю та гідністю вийти із ситуації.

Кваліфікована допомога
Коли не вдається впоратися з гнітючим почуттям, то за допомогою можна звернутися до психолога. Розібравшись в проблемах та індивідуальній ситуації, спеціаліст надасть свої поради і рекомендації, які можна застосувати до конкретного випадку.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля