Головна | СТОСУНКИ → Міфи про перший секс

Міфи про перший секс

Міфи про перший секс

Ваш роман стрімко розвивається – і ось настає день, коли поцілунків і обіймів стає недостатньо і ви обоє хочете першого сексу. Викиньте з голови стереотипи, пов’язані з таким відповідальним моментом, як «перша ніч», розслабтеся і отримайте задоволення.

Отже, до вашої уваги найбільш поширені міфи про перший секс.

Перший секс завжди поганий

Багато хто вважає, що опинившись у ліжку з новим партнером, не варто чекати не тільки оргазму, але й навіть позитивного враження – обидва скуті, обидва бояться один одному не сподобатися.

Перший секс може бути жахливим, але всі наступні неодмінно будуть феєричними, втішають більш досвідчені подруги. Це твердження так само далеке від істини, як і перше: перший секс може бути і дуже поганим, і дуже хорошим.

Однак, якщо перший секс вам категорично не сподобався, скоріш за все, ваш роман очікує фіаско.

Краще, якщо перший секс відбудеться у нього вдома

Впевнені в істинності цього стереотипу витрачають всі сили на протистояння спробам нового хлопця напроситися в гості, бо вважається, що пристойна дівчина до себе додому чоловіків не водить, а сама відвідує їх холостяцькі барлоги.

Мотив такого сценарію першого сексу простий: при несприятливому розвитку подій завжди можна втекти з його квартири, а не чекати, коли він захоче покинути вашу. Але все ж у тому, щоб приймати гостей у власній спальні, є чимало переваг.

По-перше, перебуваючи на своїй території, ви маєте доступ до предметів першої необхідності – від протизаплідної пігулки до чавунної сковорідки.

По-друге, небажання запросити чоловіка до себе зазвичай пов’язано з тим, що ви боїтеся занадто перед ним розкритися. Але якщо ви вже вирішили оголити перед ним тіло, зробіть над собою зусилля і спробуйте відкрити і душу – не виключено, що це буде приємно.

У першому сексі не можна потурати його бажанням

Забезпечені женихами і чоловіками подруги роз’яснюють: погоджуватися на еротичні експерименти в першу ніч забороняється. Інакше він запише вас у категорію німфоманок, зациклених на задоволенні.

Однак ця рекомендація вступає у протиріччя з аксіомою, що радість від першого сексу можна отримати, тільки якщо не ставити собі бар’єрів.

При першому сексі не потрібно розмовляти

Плутати перший секс з сеансом у психотерапевта і в першу ж ніч розповідати партнеру про себе все звісно не варто. Однак, якщо ви будете керуватися правилом «перший секс – не привід для знайомства», то новому хлопцеві може здатися, що у вас було дуже багато чоловіків.

Перший секс вирішує все

Помилково вважаючи, що перший секс – це щось подібне до іспиту, який визначає майбутнє роману, ми тим самим часто вбиваємо в нього осиковий кіл. Але ж у процесі переведення стосунків на більш інтимний рівень і він, і ви відчуваєте чималий стрес, а, значить, краще не робити серйозних висновків щодо того, що чекає на ваш роман – негайний крах чи багаторічне щастя.

Не варто приховувати свої недоліки при першому сексі

Чимало кінофільмів і навіть деякі рекламні ролики вчать: наші недоліки – це наслідок наших достоїнств і ховати їх не варто! І в якості доказів наводять приклади щасливих дівчат, які носять міні, хоча форма їх нижньої частини тіла буквально благає приховати її під максі.

Так, треба любити себе і не мучити партнера своїми комплексами, що змушують нас гасити світло при першому сексі в спальні і кутатися в безрозмірні кардигани вранці. Однак, намагаючись демонструвати впевненість у собі, все ж не варто переборщувати і самій загострювати увагу партнера на не найсильніших своїх сторонах.

Якщо при першому сексі трапився конфуз, потрібно його зам’яти

У партнера щось не вийшло при першому сексі, і поки він в гробовій тиші розглядає стелю, ви гарячково міркуєте, як би м’якше повідомити йому, що нічого страшного не сталося?

Найчастіше дівчина, намагаючись втішити чоловіка при першому сексі, починає ворушити власне минуле і розповідати про ще більш безглузді випадки, що сталися з нею або з її колишніми хлопцями в минулих стосунках. Це помилка!

Замість того щоб надати йому шанс все виправити фразою «а давай спробуємо зробити це ще раз», вона ризикує вселити партнеру думку, що він став черговою ланкою в списку невдах, які зустрілися на її шляху.

Якщо він робить щось не так, треба відразу ж йому про це сказати

Деякі чоловіки навіть в загальних рисах не уявляють собі, як влаштоване жіноче тіло. А деякі, навпаки, занадто буквально слідують рекомендаціям спеціальної літератури. Що робити? Діяти. Але тактовно.

Чи варто прямо вказати йому шлях до стратегічних точок? Навряд чи. Якщо ви дасте зрозуміти, що партнер не на висоті, може постраждати його самооцінка.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля