Головна | СТОСУНКИ → Переваги та недоліки сексу на одну ніч

Переваги та недоліки сексу на одну ніч

Переваги та недоліки сексу на одну ніч

Сексом без зобов’язань і лише на одну ніч, і відразу на першому побаченні у наш час вже нікого не здивуєш. Ним займалися, займаються і займатимуться, що б не твердили моралісти, батьки і бабусі з сусіднього під’їзду.

Принади

– Ніяких зобов’язань і розмов по душах. Тобі не треба годинами вислуховувати її скарги і стогони. Ти не зобов’язаний захоплюватися її новою кофтиною (хіба що по мінімуму і заради пристойності, у рамках програми секс-знакомства на одну ніч). Ти не потребуєш брехливих визнань і доказів симпатії.

– Неможливість виявити в жінці які-небудь істотні недоліки. А може, вона і життя не уявляє без домашніх тварин (це при тому, що ти на дух не переносиш котів і собак), а може, вона ненавидить футбол, а може, вона недостатньо розумна, – у тебе просто не буде на ці «дурниці» часу.

– Чесність подібних стосунків. Ви обоє знаєте, на що йдете і просто радієте новому досвіду і можливості пережити незвичайні сексуальні відчуття. І розлучаєтеся ви після усього пережитого без особливого жалю і, швидше за все, назавжди.

– Секс на одну ніч не залишає часу на брехню і виверти. Коли ж, як не в таку мить, можна чесно розповісти про свої вподобання в ліжку без боязні бути незрозумілим і знехтуваним.

Недоліки

– Іноді буває важко розслаблятися з першою зустрічною дівчиною.

– Немає абсолютно ніякої гарантії того, що випадкова партнерка виправдає усі покладені на неї очікування. Досить часто трапляється так, що чоловік просто розчаровується в зробленому виборі, але вечір вже безповоротно втрачений, а настрій порядком зіпсований. Адже заради задоволення усе це і затівалося.

– Одноразовий секс з малознайомою жінкою багатий всілякими негативними наслідками, серед яких і можливість підхопити венеричне захворювання (іноді і цілий букет).

– Випадкові зв’язки практично в 100% випадків закінчуються ледве почавшись, не перетікаючи в щось більше і серйозніше. Голий секс заради самого сексу. Адже може бути таке, що після пристрасної ночі ти просто по вуха закохаєшся в цю дівчину.

Головні правила

Природний відбір
В першу чергу, необхідно вибрати та оцінити можливого кандидата. Навряд чи той, хто здавався вам несимпатичним з самого початку знайомства, через два коктейлі стане симпатичніший.

Територія
Питання «До мене чи до тебе?» завідомо містить в собі тільки два варіанти розвитку подій. Запропонуйте свою версію: «В готель» – там точно буде комфортно обом.

Тільки безпечний секс
Не грайте з вогнем – бережіть своє здоров’я, нерви і гроші і не бійтеся здатися занудою.

Ніяких «сюсі-пусі»
Секс на одну ніч не має на увазі під собою романтики ні в яких її проявах.

Ні «церебральному» сексу
Спокуса виговоритися на плечі у незнайомця велика – поскаржитися на життя, невдачу, колишнього, проблеми на роботі. Але все таки в цих цілях краще зробити візит до психоаналітика.

Гра за правилами
Не залишайтеся до ранку, поспати можна і вдома.

Секс на одну ніч. Є в ньому щось… Щось, що змушує людей йти усупереч своїм переконанням, наступати на горло принципам і стереотипам, трішечки божеволіти і пускатися «в усі тяжкі». Щоб пікантна авантюра не перетворилася на кошмар усього вашого життя, радимо пам’ятати про те, що чоловіки і жінки по-різному оцінюють свій досвід знайомств «на одну ніч».

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля