Головна | СТОСУНКИ → Перший секс – важливі аспекти

Перший секс – важливі аспекти

Перший секс - важливі аспекти

Безумовно, перший сексуальний досвід – це подія для кожної людини, яка запам’ятовується на все життя.

У багатьох молодих людей, які ще не пройшли цей важливий етап стосунків, присутня певна стереотипність очікування першого сексу. Практично кожний з них думає, що перший статевий акт приносить неймовірно приємні відчуття і безліч насолоди. Однак, починаючи статеве життя не підготовленою, людина ризикує опинитися дуже розчарованою і навіть травмованою, як морально, так і фізично.

Щоб уникнути сумного досвіду першого разу, краще за все підготуватися, налаштуватися морально на такий крок, адже для дівчини це серйозний крок, який для когось може обернутися випробуванням.

Перш ніж наважитися розпрощатися з «дитинством», кожна представниця прекрасної статі повинна зрозуміти, що це не просто один з моментів життя, це той самий момент, який потім потягне за собою ланцюжок інших і стане основою ставлення людини до сексу.

Якщо перший досвід виявиться невдалим, сумбурним або примусовим, то нічого хорошого з цього не вийде, скоріш за все, ще довгий час жінка буде боятися займатися коханням, якщо взагалі це не відіб’є у неї всяке бажання. Так що, радимо вам ознайомитися з найважливішими аспектами цієї інтимної справи.

Як визначити свою готовність

Готовність до здійснення першого статевого акту повинна виражатися у величезному бажанні самої дівчини, а також у впевненості її любові до молодого чоловіка.

Перший секс обов’язково повинен бути бажаним і за взаємною згодою партнерів. Саме за таких умов перший секс запам’ятається найкращими і найприємнішими моментами, які можна буде прокручувати в пам’яті нескінченно. Крім того, після правильного першого разу у людини залишається бажання продовжити статевий акт і займатися коханням ще і ще, що дуже важливо для кожного з нас.

Висновок один: не поспішайте, чесно зізнайтеся собі, чи готові ви на такий крок зі своїм партнером, чи той це чоловік. Якщо відповідь позитивна, то сміливо рухайтеся далі.

Як підготуватися до першого сексу

Дуже мало молодих людей, які перед тим, як вперше зайнятися сексом, звертаються за порадою до своїх батьків. Звичайно, існують ще друзі і знайомі, які вже мають певний досвід у таких речах, але не можна слухати кожного, оскільки у всіх перший раз пройшов по-різному, та й фізіологія і ставлення до сексу у всіх різні.

Головне, що потрібно запам’ятати – це повна довіра між партнерами, бажання почути один одного і зрозуміти. Не боятися говорити про страхи чи бажання, пов’язані з першим разом – це також важливий аспект.

Ні в якому разі не піддавайтеся на вмовляння друзів вжити алкоголь перед сексом, нібито щоб уникнути болю. Це не тільки не дасть ефекту, але й відчути в повній мірі всю чарівність першої близькості не вийде. Тим більше, не можна вживати алкоголь юнакам, якщо у їхньої дівчини це перший сексуальний досвід, адже в такий момент він повинен бути найбільш ніжним, уважним і сконцентрованим.

Де це повинно відбутися

Пошук зручного місця для першого статевого акту завжди проблема для хлопців і дівчат, які ще не живуть разом. Відразу відкиньте варіанти заняття коханням в машині чи на природі. У першому випадку це загрожує незручними позами і зайвим болем, а відповідно і відсутністю задоволення, а в другому – це абсолютно негігієнічно, особливо для першого разу, та й цілком можливі сторонні люди в самий непідходящий момент.

Найкраще місце-це традиційне велике ліжко, яка чудово сприяє інтимній атмосфері. Дуже важлива наявність душу, оскільки прийняти його слід і до сексу, і після нього. Тим більше, ви можете прийняти душ разом, що дозволить вам пізнати один одного ближче ще до ліжка і розслабить вас обох, адже вода має чудову заспокійливу властивість.

Що повинна робити дівчина

Знову ж таки повернемося до теми довіри. Дівчина повинна настільки довіряти хлопцю, щоб не соромитися говорити йому про свої бажання під час заняття коханням. Молодий чоловік не вміє читати ваші думки, особливо в перші рази, навіть якщо й дуже любить вас, тому не бійтеся його направляти і допомагати приносити вам задоволення.

Якщо у вашого партнера це теж перший досвід, то не чекайте від нього поведінки коханця, він так само хвилюється, як і ви. Будьте до нього поблажливі, проявіть ніжність і розуміння до його почуттів.

Звичайно ж, перший секс навряд чи подарує вам можливість досягти вершини задоволення разом, але це ж зовсім не трагедія. Головне – допомогти один одному розслабитися і відчути любов партнера, а вже вміння підлаштовуватися прийде з часом набуття сексуального досвіду, коли ви вже добре будете знати переваги своєї другої половинки.

Перший раз – це боляче?

Найпоширеніший страх, який зупиняє дівчину перед першою близькістю – це біль від проникнення статевого члена. Майже всі задаються питанням про те, чи можна якось обійти цю біль або уникнути її. І позитивна відповідь заспокоює багатьох, даючи надію, що все пройде безболісно й приємно. Однак, треба ще пам’ятати, що все залежить більшою мірою від поведінки самої дівчини, а також від її фізіології.

Головне усвідомте собі, що біль, який може супроводжувати втрату цноти – не найстрашніший біль. Насправді він взагалі може пройти непоміченим, та й його можна перетерпіти, адже ви здійснюєте перший статевий акт по любові з найкращим у світі партнером.

Виникнення болю пояснюється розривом пліви, через який, власне, дівчина і може відчути неприємні відчуття. Але не тільки з цієї причини. Часто біль відбувається з вини самої дівчини, наприклад, якщо вона занадто скута, і її вагінальні м’язи скорочуються, хоча вони повинні бути розслаблені для входження члена всередину.

Для того, щоб якось згладити біль, якщо він все ж таки є, існує два абсолютно протилежних по суті способи.

Перший має на увазі швидке проникнення, тобто дівчина навіть не встигає налаштуватися на больові відчуття, все відбувається занадто швидко, а значить, що страждати не доведеться. Але тут важливо, щоб партнер разом з напором і рішучістю поєднував ніжність і турботу, адже рухи не повинні бути грубими, заподіюючи зайвий біль ще й цим.

Другий спосіб навпаки пропонує діяти повільно, поступово. Деяким дівчатам він підходить більше, оскільки вони самі можуть контролювати проходження члена всередину піхви і говорити про свої відчуття. У цьому випадком вам обом потрібне терпіння, щоб все пройшло добре і без сварок.

До речі, ніщо не заважає спробувати спочатку другий варіант, а потім скористатися першим, якщо повільний спосіб не влаштовує і не дає результату. А ще краще придбати спеціальну змазку, щоб проникнення пройшло легше і приємніше.

Різняться також і пози, які можуть бути найбільш зручними для першого разу. Комусь легше контролювати рух члена в піхву зверху, тим самим забезпечуючи собі меншу кількість болю. А деякі дівчата віддають перевагу традиційній позі «знизу». Вона дозволяє розслабитися і легко пропустити чоловічий статевий орган.

Дівчата можуть зіткнутися ще й з таким дискомфортом, як втрата крові при першому статевому акті. Зовсім у небагатьох трапляється так, що крові не буває взагалі, але це зовсім невеликий відсоток дівчат. Втрата крові, до речі, не така вже й серйозна, це не принесе ніяких незручностей або неприємних відчуттів. Але вона може з’явитися при другому статевому акті, в цьому немає нічого страшного, і таке часто трапляється. Головне зробити перерву після першого разу: треба дати зажити розривам у піхві. Краще, якщо пауза триватиме від 3 до 5 днів.

Не забувайте про безпечний секс

Оберігатися потрібно обов’язково! Шанс завагітніти при першому разі так само великий, як і в інший час. Ризикувати і сподіватися на «либонь пронесе» в такій ситуації щонайменше нерозумно.

Засоби захисту можуть бути різними, однак найкращим в даному випадку буде презерватив.

І наостанок: і перший секс, і наступні рази завжди повинні сприйматися обома партнерами як щось піднесене, прекрасне, чарівне і глибоко особисте. І тоді він буде справді тим, що максимально зближує, що об’єднує, надихає і виводить стосунки на новий рівень.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля