Головна | СТОСУНКИ → Правила хорошого сексу

Правила хорошого сексу

Правила хорошого сексу

Правила хорошого сексу носять лише рекомендаційний характер, оскільки поведінка в сексі це справа суто особиста. Але для поліпшення інтимних відносин все ж таки варто прочитати ці правила хорошого сексу.

Секс за правилами, які суворо розписані по кроках, напевно, не принесе задоволення. Це все ж таки сфера насолод і сексуальні бажання та вподобання у всіх різні. Але в сексі беруть участь двоє (зазвичай), а коли справа стосується двох, набуває чинності закон свободи: «свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого». Іншими словами, егоїзм в ліжку неприйнятний, інакше перша ніч любові може стати останньою. І це не єдине правило для успіху в інтимних стосунках.

Правила хорошого сексу для всіх

Говорячи про правила хорошого сексу, ми маємо на увазі правила, які допоможуть виробити правильну установку на поведінку в інтимних стосунках. Дотримання цих правил обома партнерами захистить від докорів, невдоволення і розчарувань один одним.

Правило №1
Шанобливо ставтеся один до одного, оскільки повага це основа будь-яких людських стосунків.

Правило №2
Гігієна – одна з основ хорошого сексуального життя. Чистими повинні бути і тіло, і білизна, ця вимога не розкіш, а необхідність.

Правило №3
В інтимних стосунках більшої насолоди і гармонії досягають ті пари, в яких партнери прагнуть принести задоволення в першу чергу партнерові, але це повинно бути взаємним.

Правило №4
У сексі вітається активність, а не пасивне очікування дій з боку партнера. При цьому активність повинен проявляти не тільки чоловік, але й жінка. Звідси випливає наступне правило.

Правило №5
Коли ви вдвох, то нічого не соромтеся. Намагайтеся вгадувати бажання один одного і виконувати їх. Те, що сьогодні здається вам неприйнятним (через новизну), потім може стати для вас джерелом насолоди.

Правило №6
Не забувайте хвалити партнера при кожному зручному випадку. Якщо ж вам щось неприємно (наприклад, партнер тисне сильніше і ви, замість збудження, відчуваєте легкий біль), то краще сказати про це і показати як вам буде приємніше.

Правило №7
Ні за яких обставин не допускайте критики партнера в статевих відносинах зі свого боку. Якщо є щось таке, що партнер не в силах змінити, і ви не в силах перебороти свою неприязнь, то краще знайдіть собі іншого партнера. В інших випадках читайте правило № 6.

Правило №8
Якщо ви любите, то в інтимному плані ви повинні приймати кохану людину такою, яка вона є. І навпаки, якщо вас люблять, то в інтимних стосунках вас повинні приймати такими, якими ви є.

Правило №9
Не поспішайте. Як під час їжі на ходу не відчуваєш від неї насолоди, так і в сексі. Тому якщо умови не дозволяють, краще його перенести, але не метушитися.

Правило №10
Неабияку роль відіграють слова й інтонації, вони можуть зробити не менше, ніж статеві органи.

Правило №11
Шукайте нові відчуття з людиною, яку знаєте, любити і з якою у вас довірливі стосунки. Але замість цього багато хто шукає нових партнерів, не розуміючи, що нові партнери не дадуть нових відчуттів, тому що вони самі залишилися такими ж, з тими ж способами отримання задоволення.

Правило №12
Особисте життя на те й особисте і не потрібно його з кимось обговорювати (крім лікарів, якщо є необхідність), особливо інтимну сторону. Своє не обговорюйте і інших не засуджуйте, навіть якщо вами щось випадково стало відомо про їхнє інтимне життя.

Як бачите, правила хорошого сексу носять загальний характер і підходять для всіх. Їх можна дотримуватися або ні – це справа особиста, але пам’ятайте головне – в коханні немає місця егоїзму.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля